باربری و اثاث کشی در رویان | ایران زمین

باربری و اثاث کشی در رویان | ایران زمین

اثاث کشی در رویان

اثاث کشی در رویان |رویان نام جدید علمده یکی از شهرهای استان مازندران ایران است و در غرب این استان و در کنارهٔ دریای خزر واقع شده‌ است و بین شهرهای نور و نوشهر قرار دارد. شهر رویان از سمت شرق به شهرستان نور و از غرب به شهرستان نوشهر، از شمال در مجاورت دریای خزر از جنوب به کوه‌های البرز منتهی می‌شود. فاصله آن با مرکز استان مازندران شهر ساری حدوداً ۱۱۸ کیلومتر است. رویان از نظر موقعیت جغرافیایی در ۳۶ درجه و ۳۴ دقیقه عرض شمالی و ۵۱ درجه و ۵۷ دقیقه طول شرقی واقع شده‌است و در سال ۱۳۹۵ دارای جمعیت ۷،۷۳۱ نفر بوده‌است. رویان در گذشته نام منطقه وسیعی از مرکز و غرب مازندران بوده‌ است. به دلیل نسبت تاریخی و تنگاتنگ شهر علمده با منطقه رویان، شهر مذکور به شهر رویان تغییر نام یافت.

با ایران زمین همراه باشید.

باربری و اثاث کشی در فریدونکنار | ایران زمین
حمل بار بین شهرستان و بین شهری | ایران زمین
خدمات باربری ایران زمین در آمل | ایران زمین

 

اثاث کشی در رویان

اتوبار ایران زمین ، به جرأت ، یکی از باتجربه ترین و متعهدترین پرسنل را در استان دارا می باشد. این افراد بسته بندی و چیدمان محصولات را بادقت بالا انجام خواهند داد تا حتی آسیبی جزئی متوجه کالا نباشد.

کادر متخصص

تمامی پرسنل ایران زمین با تجربه بالا و سابقه درخشان در امور باربری آماده خدمات رسانی می باشند.

ارائه خدمات 24 ساعته


امکان بارگیری و تخلیه بار با پرسنل متخصص و خوش اخلاق در تمامی شهرهای سراسر کشور به خصوص شهر رویان بصورت آنلاین و شبانه روزی برای شما هم میهنان وجود دارد.

نرخ مصوب

خودرو باری متناسب با کالای شما جهت حمل و نقل اعزام می شود تا از هزینه های اضافه صرفه نظر شود. نرخ انتقال بر اساس مصوبه مقدار تناژ و مسافت می باشد.

مدیریت زمانی مناسب

به دلیل اهمیت محصولات ارسالی این شهر، زمان بندی ارسال بسیار مهم است.
ما با دانستن اهمیت این موضوع، در اتوبار رویان برآنیم تا درکمترین زمان ممکن محصولات شما را به مقصد برسانیم.
پس اگر سرعت کار برایتان مهم است، خدمات باربری در مازندران شرکت ایران زمین گزینه مناسبی برای شماست.

تماس با باربری ایران زمین:

09113159377