اثاث کشی در ساری

اثاث کشی در ساری

اثاث کشی در ساری | شاید همگی ما دست کم یک بار در زندگی، اسباب کشی را تجربه کرده باشیم و احتمالا آن را کاری سخت و طاقت فرسا میدانیم. بسیاری از افراد مستأجر هستند و شاید حداقل سالی یک بار با اسباب کشی مواجه شوند. برخی نیز علیرغم مالک بودن، گاه تصمیم می‌گیرند که محل زندگی خود را تغییر دهند و مکانی جدید را تجربه کنند، یا حتی محل کار خود را تغییر دهند. اما در هر دوی این شرایط اسباب کشی هنوز کاری طاقت فرسا به نظر می‌رسد. اما آیا این عمل طاقت فرسا را می‌توان به نحوی مدیریت کرد که تبدیل به یک عمل ساده شود؟ قطعا پاسخ به این سوال مثبت است.

امروزه وجود شرکت های باربری و اتوبار، اسباب کشی را به امری آسان و بی دردسر تبدیل کرده است. از جمله این شرکت ها، شرکت باربری ایران زمین است که با ارائه خدمات اثاث کشی در ساری و سایر نقاط استان مازندران در خدمت شماست.

تیکا ایران زمین

شرکت ایران زمین همواره انتخاب یک باربری خوب و منصف از چالش های اسباب کشی بوده است. انتخاب اشتباه می تواند باعث دردسر زیادی برای شما شود.

شرکت ایران زمین با بیش از ده سال سابقه و دارای مجوز از اتحادیه باربری و پرسنلی خوش اخلاق و فعال جهت اسباب کشی در ساری در خدمت شما همشهریان است.

اثاث کشی در ساری

 

خدمات اثاث کشی ایران زمین در ساری

حمل اثاثیه با کیفیتی منحصر به فرد

ادعا می کنیم بهترین شرکت حمل بار در مازندران هستیم. چرا که. تمامی خدمات حمل اثاثیه را. با کیفیتی بسیار بالا، متمایز از سایر شرکت‌ها و با قیمتی ویژه به شما عزیزان ارائه می نماییم. اصلی‌ ترین هدف ما ایجاد تجربه‌ای ایده ‌آل از حمل وسایل از زمان بسته بندی اثاثیه تا چیدمان آنها در محل جدید برای شما هم استانی های عزیز است.

ارائه خدمات حمل بار به صورت شبانه روزی

ما بدون هیچ محدودیتی در کلیه ساعات شبانه ‌روز خدمات اسباب کشی در ساری را ارائه می کنیم.

شما عزیزان حتی در روزهای تعطیل برای استفاده از خدمات ویژه حمل بار و اثاثیه‌ مان می‌توانید با ما در ارتباط باشید. و بدون هیچ محدودیتی در سراسر استان از خدمات شرکت ما استفاده کنید.

اثاث کشی در ساری | حمل بار در ساری
اثاث کشی در ساری | حمل بار در ساری

امنیت و سرعت و تضمین سلامت اثاثیه

در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل را با کیفیتی بالا به شما ارائه می‌نماییم. تا بتوانید امنیت را در جابجایی‌تان تجربه کنید. سرعت عمل بالا در جابجایی‌ها در کنار کیفیت بالا از اهمیت بسیار خاصی برخوردار است که ما آن را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

اسباب کشی در ساری

شرکت باربری تیکا ایران زمین در ساری حمایت کاملی از شما برای تمامی مراحل باربری شامل بسته بندی، ایمن سازی وسایل منزل شما حمل و نقل اثاثیه از یک مکان به مکان دیگر با ایمن ترین روش های ممکن به عمل می آورند.

اثاث کشی در ساری

چیدمان اثاثیه منزل

یک شرکت باربری معتبر همیشه سعی داشته تا نیروهایی که دارای توانایی و تجربه لازم برای حمل اثاثیه و چیدمان هستند استفاده کند. وجود کارگران بی تجربه در اسباب کشی از مهم ترین عوامل در خسارت زدن به اثاثیه منزل هستند. شرکت باربری معتبر همیشه سعی دارد تا از نیروهایی که دارای توانایی و تجربه لازم برای حمل اثاثیه و چیدمان هستند استفاده کند.

هزینه باربری در ساری

فاکتور قیمت یکی از موارد مهم در انتخاب بهترین باربری برای اسباب کشی است. برای محاسبه نرخ کرایه باربری در ساری باید مشخص شود که چه نوع وسیله نقلیه حمل باری با چه تعداد کارگر و چه نوع خدماتی مورد نیاز است. البته زمان تاخیر در بارگیری و تخلیه بار، نوع بار و طبقه ای از ساختمان که بار باید به آن نقطه حمل شود نیز در قیمت باربری تاثیر گذار است.

ما معتقدیم همان طور که پایین ترین قیمت بهترین گزینه نیست، بالاترین قیمت هم با کیفیت ترین شرکت حمل بار نیست.اما باید به دنبال یک قیمت معقولانه باشید. ما در این شرکت همه موارد را جهت تعیین تعرفه در نظر می گیریم. گاها پیش می آید تعرفه ما برای مشتری بسیار کمتر از نرخ اتحادیه می افتد. این به معنای کیفیت پایین خدمات ما نمی باشد.ما همواره با اثاثیه شما همانند اثاثیه خود برخورد میکنیم.

حمل بار های سنگین

یکی از کار های سخت در محل کار، منزل شخصی و … جابجایی وسایل سنگین می باشد که کار هر کسی نمی باشد. باربری های ساری با کارگرانی که در این حوزه سابقه و اطلاعات زیادی دارند در خدمت شماست تا که بارهای سنگین شما را در هر کجا که ساکن هستید جابجا کند. پس دیگر نگران جایجایی وسایل سنگین خود نباشید و آن را به ما بسپارید.

اثاث کشی در ساری | باربری در ساری
اثاث کشی در ساری | باربری در ساری
اگر می خواهید یک اسباب کشی راحت و بی دردسر را تجربه کنید همیشه این چک لیست رو به همراه داشته باشید:

انتخاب یک باربری معتبر و متعهد برای انجام این کار
توافق بر سر قیمت نهایی حمل بار در اولین تماس
انتخاب خدمات مانند بسته بندی،تعداد کارتن،مقدار وکیوم
توافق بر تعداد کارگر باربری ارسال
انتخاب صحیح خودرو باربری
تعیین زمان حضور تیم اسباب کشی در محل
جمع آوری لوزام با ارزش از دسترس عموم
اطلاع زمان اسباب کشی به همسایه ها جهت جلوگیری از تردد زیاد و ناراحتی آنها از شلوغی در راهرو آپارتمان

اثاث کشی در ساری

اگر مایل هستید تیمی حرفه ای و تخصصی قبل از اسباب کشی تمامی لوازم و اسباب شما را بسته بندی نمایند و پس از آن، برای شما به مکان جدید منتقل نماید و سپس در چیدمان کمک شما کنند، شرکت باربری تیکا ایران زمین یکی از بهترین گزینه ها است. بسته بندی یکی از مهمترین اموری است که در هنگام اثاث کشی و حمل بار اهمیت بسیار بالایی در زمینه محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی دارد.

اثاث کشی در ساری | باربری ساری
اثاث کشی در ساری | باربری ساری

این مسئله به ویژه در مورد وسایل گرانبها و قیمتی و یا یادگاری های خانوادگی اهمیت بیشتری دارد و از همه مهمتر باربری تیکا ایران زمین دارای اخلاق حرفه ای و با کارگران مجرب است که خدمات متمایز را به شما ارائه می دهند اتوبار تیکا ایران زمین با سابقه طولانی در حوزه حمل و نقل در ساری و استان مازندران بهترین انتخاب شما در اسباب کشی می باشد.

نظم و برنامه ریزی در ارائه خدمات باربری

با مدیریت دقیق. در تمام امور. از جمله. رفت و آمد رانندگان. زمان توقف ، شلوغی خیابان ها و … می توانیم

زمان مشخصی را برای ارسال راننده و ماشین برای انجام خدمات باربری و حمل بار شما عزیزان تعیین نماییم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

09113159377