اثاث کشی در فریدونکنار

اثاث کشی در فریدونکنار

اثاث کشی در فریدونکنار | گاهی حمل وسایل سنگین خانه مثل مبلمان و یخچال و لباسشویی آن‌ قدر سخت است که حتی چند نفری هم نمی‌توان از عهده آن برآمد آن هم زمانی که قرار باشد یخچال را از طریق پله‌ها جابه‌جا کنیم. در این مواقع بهتر است که از خدمات یک شرکت باربری و اثاث کشی معتبر استفاده کنیم که بتواند بدون آسیب رساندن به وسایل، آن‌ها را حمل کند.

اما برای اسباب کشی به خانه جدید چه باید بکنیم؟ اصلاً چطور باید کارگر اثاث کشی منزل پیدا کنیم؟ اگر به دنبال شرکت خدمات اسباب کشی منزل در فریدونکنار باشیم کجا باید به دنبالش بگردیم؟ اگر ساکن فریدونکنار هستید و همین روزها قصد جابجایی دارید،باید یک باربری خوب و مطمئن را برای اسباب کشی انتخاب نمایید. در همین راستا شرکت تیکا ایران زمین خدمات مربوط به اسباب کشی در فریدونکنار را انجام می دهد.

تیکا ایران زمین

شرکت باربری ایران زمین

شرکت تیکا ایران زمین به صورت تخصصی در زمینه اسباب کشی و باربری و انجام خدمات حرفه ای اسباب کشی و حمل بار در استان مازندران خدمات باربری و اتوبار ارائه می دهد. این شرکت باربری. با مجوز رسمی از. اتحادیه آماده است. به صورت فعال در هر زمانی که مد نظر شماست خدمات باربری را به شما ارائه دهد.

باربری مازندران. با تجربیاتی بالا. در این زمینه. آماده است. به صورت فعال این خدمات را به سبکی تخصصی برای شما ارائه دهند.

اثاث کشی در فریدونکنار | باربری فریدونکنار
اثاث کشی در فریدونکنار | باربری فریدونکنار

اثاث کشی در فریدونکنار

خدمات اثاث کشی در فریدونکنار

  • مشاوره تخصصی و حرفه ای توسط کارشناسان
  • بسته بندی وسایل منزل و محل کار توسط تیم متخصص بسته بندی
  • حمل و نقل بار. با ماشین های بزرگ. و مسقف و. نیسان، وانت
  • صدور بارنامه بصورت رایگان
  • خدمات چیدمان بعد از حمل و نقل طبق سلیقه شما
  •  ارائه لوازم مورد نیاز بسته بندی از قبیل: « کارتن، ضربه گیر، فوم، گرانول، چسب بسته بندی »
  •  ارائه کادر مجرب برای حمل و جابجایی بار
  •  مطمئن ترین مرکز حمل و نقل بار: اداری، صنعتی، مبلمان، نمایشگاهی، اثاثیه منزل و جهیزیه عروس و…

اشتباهات رایج در اثاث کشی

انتخاب زمان نامناسب برای اسباب کشی

یکی از فاکتورهای مهم اثاث کشی انتخاب زمان مناسب برای اسباب کشی است. تا هم هزینه های آن کاهش یابد هم سرعت در کار افزایش پیدا کند. زمان هایی که اوج شلوغی و ترافیک باشد. باعث می شود سرعت کار پایین بیاید. در نتیجه وقت بیشتری از پرسنل. و راننده. گرفته. می شود. و به دنبال آن هزینه ها هم افزایش پیدا می کند.

اثاث کشی در فریدونکنار | باربری در فریدونکنار
اثاث کشی در فریدونکنار | باربری در فریدونکنار

عدم انتخاب درست شرکت باربری

انتخاب یک شرکت باربری مطمئن و حرفه ای بسیاری از دردسر های هنگام اسباب کشی و باربری را از بین می برد. اما باید توجه کنید که قبل از این کار حتماً در مورد شرکتی که قصد دارید اسباب کشی و باربری لوازم خود را به آن ها بسپارید، تحقیق کرده و شرکتی را انتخاب کنید که اولاً در نزدیکی شما باشد و ثانیاً از افراد متبحر برخوردار باشد و با قیمت مناسب این کار را برای شما انجام دهد.

اثاث کشی در فریدونکنار

چک نکردن بیمه نامه از همان ابتدای اثاث کشی

شرکت های معتبر باربری باید بیمه نامه ارائه کنند تا از ضررهای احتمالی وارده در حین اثاث کشی جلوگیری شود. تیکا ایران زمین دارای بیمه نامه و بارنامه است. شما با خیال راحت می توانید اثاثیه خود را به ما بسپارید.

عدم برنامه ریزی و چک لیست

کلید اصلی برای موفقیت در اثاث کشی و باربری صحیح، برنامه ریزی دقیق و تهیه یک چک لیست دقیق از کارهاست. یکی دیگر از اشتباهات رایج. اسباب کشی. بدون برنامه و راهکار مشخص در مورد چگونگی ساماندهی و چگونگی ترتیب کارها از نظر اولویت است. وجود یک چک لیست باعث می شود تا روی وظایف مورد نظر متمرکز شوید و از اتلاف وقت جلوگیری کنید.

البته تهیه چک لیست در زمان تحویل بار هم به شما کمک می کند تا قبل از تسویه حساب با شرکت باربری از وجود همه لوازم خود مطمئن شوید.

اثاث کشی در فریدونکنار | برنامه ریزی هنگام اثاث کشی
اثاث کشی در فریدونکنار | برنامه ریزی هنگام اثاث کشی

آماده نکردن. محل جدید

این مسئله نیز یکی از اشتباهات در هنگام باربری و اسباب کشی است. باید از قبل، محل جدید. آماده شده باشد.این به معنای. خالی بودن از. وسیله نیست. بلکه همه چیز باید. مرتب باشد.

هزینه اسباب کشی در استان مازندران

معمولا افراد برای هزینه های بالای باربری شرکت ها، خودشان مسئولیت جابجایی اثاثیه را به عهده می گیرند که اغلب بخاطر نداشتن تخصص و مهارت در جابجایی وسایل، ضررهای جبران ناپذیری به وسایل وارد می کنند.

شرکت ما همه تلاش خود را در جهت برداشتن هزینه سنگین اثاث کشی از دوش مشتریان می نماید.

برای ما رضایت شما مشتریان در اولویت اول کار قرار دارد، چون بر این باوریم رضایت شما نتیجه افزایش مشتری را برای ما به ارمغان می آورد در نتیجه درآمد حاصل از آن کاهش تعرفه شرکت را به همراه دارد. قیمت باربری فریدونکنار بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده و شما می توانید با استفاده از خدمات این مرکز میزان هزینه ی باربری خود را 60 درصد کاهش دهید. باربری فریدونکنار کمترین هزینه ی خدمات باربری و حمل اثاثیه را دارد. شما می توانید بدون نگرانی از هزینه های سنگین باربری، حمل اثاثیه خود را در فریدونکنار به ما بسپارید.

 

اثاث کشی در فریدونکنار

آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

این امکان را برای مشتریان عزیز استان مازندران فراهم کرده ایم تا بتوانند بصورت آنلاین نوبت اسباب کشی بگیرند.ما همه تلاش خود را جهت رفاه حال شما طی اسباب کشی می کنیم. با ما در ارتباط باشید. بصورت شبانه روزی پاسخگوی تماس های شما هستیم.کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را بدهید تا وقت شما رزرو شود.

نظم و برنامه ریزی در ارائه خدمات باربری

با مدیریت دقیق. در تمام امور. از جمله. رفت و آمد. رانندگان. زمان توقف ، شلوغی خیابان ها و … می توانیم

زمان مشخصی را برای ارسال راننده و ماشین برای انجام خدمات باربری و حمل بار شما عزیزان تعیین نماییم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

09113159377