اسباب کشی مازندران

اسباب کشی مازندران

اسباب کشی مازندران | هر کدام از ما حداقل یک بار تجربۀ عوض کردن محل زندگی‌مان را داریم و مجبور شده‌ایم اسباب کشی کنیم.

جمع کردن تمام وسیله‌های موجود در یک خانه و منتقل کردن آن‌ها به خانۀ جدید، برای خیلی‌ها فرایندی پر استرس و خسته‌ کننده است.

همچنین در این میان خیلی‌ها نگران آسیب دیدن وسایل منزل خودشان هم هستند. در دنیای امروز و با توجه به وضعیت اقتصادی موجود، اسباب کشی برای بسیاری از مردم هر ساله یا چند سال یک بار تکرار می‌شود.

چون تعداد افرادی که مستأجر هستند، بسیار بیشتر از صاحب‌ خانه‌هایی است که مجبور نیستند اسباب کشی کنند.

درست است که اسباب کشی فرایندی خسته کننده و پرهزینه است، اما اگر بدانید چطور می‌توان راحت‌تر و کم‌ فشارتر اسباب کشی کرد، کارتان راحت‌تر خواهد شد.

حتی با این تکنیک‌ها می‌توانید تا حدود زیادی جلوی اتفاقات پیش بینی نشده‌ای را که معمولاً در اثاث کشی‌ها می‌افتند بگیرید، یا آنها را بهتر مدیریت کنید.

تیکا ایران زمین

مهم‌ترین نکاتی که در مبدأ اسباب کشی باید به آنها توجه کنید:

قبل از شروع اسباب کشی، زمان بندی دقیق بکنید.

برای اینکه استرس و فشار بیش از اندازه تحمل نکنید، حتماً باید برای جمع‌ کردن، جابجایی و بسته بندی وسایلتان یک بازۀ زمانی معقول در نظر بگیرید.

جمع کردن خرده ریزها و وسایل کوچک معمولاً زمان زیادی لازم دارند. بنابراین بهتر است جمع‌آوری آنها را چند روز قبل از جابجایی شروع کرده باشید.

در این صورت احتمالاً کارهایتان برای دقیقه 90 نمی‌ماند و وقت کم نخواهید آورید. توجه داشته باشید که مهم‌ترین نکته این است که نباید همۀ کارهایتان را در روز اثاث کشی انجام بدهید!

این کار به نفع شما نخواهد بود. همچنین در این صورت اوضاع زمانی سخت‌تر می‌شود که در همان روز یک یا چند اتفاق پیش بینی نشده هم برایتان بیفتد.

 

اسباب کشی مازندران | اسباب کشی در مازندران
اسباب کشی مازندران | اسباب کشی در مازندران

 

اسباب کشی مازندران

 

یک لیست کامل از لوازم خانه تهیه کنید.

بهتر است یک لیست کامل از وسایل منزل، نوع آنها (شکستنی، برقی و…) و محل قرار گرفتنشان داشته باشید. در این صورت خیلی راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانید لوازم خود را جمع آوری کنید.

همچنین این دسته بندی دقیق به شما کمک می‌کند که در خانۀ جدیدتان هم خیلی زود وسایل مورد نیازتان را پیدا کنید. در واقع با تهیۀ این لیست، شما قبل از باز کردن هر جعبه می‌دانید که محتویات آن چیست.

کار. بسته بندی. وسایل را. دقیق و اصولی انجام دهید.

یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که برای یک اسباب کشی بی دغدغه باید یاد بگیرید، هنر بسته بندی اصولی وسایل است. همچنین قبل از جمع آوری بهتر است تمام. لوازم مورد نیاز مثل انواع چسب‌ها. ضربه گیرها، کیسه‌های بزرگ. کارتن‌ها. و…را آماده کنید.

وسایل اضافه و بلا استفاده را حذف کنید

یکی از بهترین‌کارها در هنگام اسباب کشی، دور انداختن وسایل اضافی یا دادن آنها به فرد دیگر است. اگر شما چندین سال است که از ظرف، لباس یا هر وسیلۀ دیگری استفاده نمی‌کنید، احتمالاً در آینده هم هرگز آنها را استفاده نخواهید کرد!

بنابراین اثاث کشی بهترین موقعیتی است که از دست این وسایل خلاص شوید. قبل از شروع بسته بندی، به دقت لوازم خودتان را بررسی کنید. جابجا کردن وسایل اضافی فقط هزینۀ باربری شما را زیاد می‌کنند و فضاهای مفید خانۀ جدیدتان را هم اشغال خواهند کرد.

 

اسباب کشی مازندران

 

مراقبت از وسایل و لوازم قیمتی در زمان اسباب کشی

استرس و شلوغی ناشی از جابجایی نباید موجب شود وسایل قیمتی مثل طلا و جواهر و پول‌های نقد شما در دسترس افراد غریبه قرار بگیرند. بنابراین بهتر است این لوازم را خودتان جابجا کنید و به باربری‌ها نسپارید.

 

لوازم شکستنی را نشانه گذاری کنید

چه خودتان لوازم شکستنی را بسته بندی می‌کنید و چه این وظیفه را به باربری‌ها می‌سپارید، باید توجه کنید که بسته‌های حاوی لوازم شکستنی باید با علامت گذاری‌های جداگانه مشخص شده باشند.

رایج‌ترین راه برای این علامت گذاری، نوشتن کلمۀ «شکستنی» روی جعبۀ این لوازم است. کارمندان باربری‌ها زمانی که این نوشته را روی بسته‌های شما ببینند، آنها را با احتیاط و دقت بیشتری جابجا می‌کنند. بنابراین احتمال. صدمه به لوازم شما نیز کاهش خواهد یافت.

اسباب کشی مازندران

 

یک باربری مناسب و قابل اعتماد انتخاب کنید

آخرین و مهم‌ترین کار برای خداحافظی با خانۀ فعلی و رفتن به خانۀ جدید، جابجا کردن وسایلتان است. برای این کار باید از باربری‌ها کمک بگیرید.

پیدا کردن یک باربری که قابل اعتماد و حرفه‌ای باشد و همچنین هزینۀ‌های معقول هم داشته باشد، یکی از مهم‌ترین مراحل در فرایند اثاث کشی است.

قبل از انتخاب باربری، بهتر است دربارۀ نکاتی مثل کیفیت ارائۀ خدمات و بسته بندی و حمل وسایل. برخورد پرسنل و مسئولیت پذیر بودن آن‌ها تحقیق کنید.

همچنین اگر قرار است وسایل شما به شهر دیگری منتقل شوند، بهتر است آنها را بیمه کرده باشید. انتخاب یک باربری مناسب که خدماتی با کیفیت و حرفه‌ای ارائه می‌کند، تأثیر بسیار زیادی از تجربۀ شما دربارۀ اثاث کشی در مازندران خواهد گذاشت. بنابراین بهتر است این مرحله از کار را بسیار بیشتر جدی بگیرید.

 

اسباب کشی مازندران | اثاث کشی در مازندران
اسباب کشی مازندران | اثاث کشی در مازندران

 

تخلیه بار و چیدمان وسایل

حتما زودتر از کارگران به مقصد بروید و مطمئن شوید همه چیز برای انتقال بارها به داخل خانه فراهم است.
با راهنمایی و تذکر کمک کنید که هر بار در جای درستش قرار بگیرد.

  • از کارگران فنی بخواهید که لوسترها، یخچال و دیگر موارد را برایتان نصب و راه‌اندازی کنند.
  • یخچال را بیست و چهار ساعت به برق نزنید.
  • چیدمان را با آشپزخانه آغاز کنید چون به هر حال به زودی گرسنه خواهید شد.
  • بعد از آشپزخانه سراغ چیدمان و مرتب کردن اتاق خواب بروید تا شب خواب راحتی داشته باشید.
  • قرار نیست کار چیدمان در خانه‌ی جدید همان روز اول تمام شود. به خودتان سخت نگیرید.
  • اگر چیز حساسی را با خودروی خودتان حمل کرده‌اید فراموش نکنید که آن را از خودرو به داخل خانه بیاورید.
  • جعبه‌ی مخصوص وسایل گرانبها را در جای امنی قرار دهید.
  • مراقب باشید که در انتهای کار هیچ چیزی توی راهرو، راه‌پله‌‌ها یا آسانسور جا نگذاشته باشید.

 

اسباب کشی مازندران | باربری در مازندران
اسباب کشی مازندران | باربری در مازندران

 

 

نظم و برنامه ریزی در ارائه خدمات باربری

با مدیریت دقیق. در تمام امور. از جمله. رفت و آمد. رانندگان. زمان توقف. شلوغی خیابان ها و … می توانیم

زمان مشخصی را برای ارسال راننده و ماشین برای انجام خدمات باربری و حمل بار شما عزیزان تعیین نماییم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

09113159377