اصول کاربردی برای اثاث کشی اسان

اصول کاربردی برای اثاث کشی اسان برای شروع اسباب کشی هیچ گاه نگران نباشید. یک نفس عمیق بکشید و سپس یک لیست کامل و جامع از وسایل مورد نیازتان در اسباب کشی تهیه کنید تا بتوانید. ذهن خود را مدیریت کنید و دیگر به دنبال وسایل غیرضروری نگردید این کار سبب می شود. که در وقتتان صرفه جویی کرده و بتوانید به راحتی وسایلتان را بسته بندی نمایید. و به سرعت و به راحتی اسباب کشی کنید .

پاکسازی وسایل در اسباب کشی

یکی از فوت و فن های اسباب کشی خلاص شدن از شر وسایل اضافی و به درد نخور در اسباب کشی است .برای این کار یک کیسه زباله احتیاج دارید و میتوانید وسایل به درد نخور و غ خرابتان را جمع آوری کرده .و در این کیسه زباله بریزید از جمله وسایلی که می توان از شر آنان خلاص شد چراغ قوه های خراب، اسباب بازی های شکسته و پازل های گم شده است.پاکسازی وسایل و لوازم به شما کمک می کند. که در حین بسته بندی وسایل سردر گم نشوید و بدون صرف وقت اضافه وسایلتان را بسته بندی کنید .

چگونه اثاث کشی راحتی داشته باشیم؟

بسته بندی ظروف شکستنی دراسباب کشی

برای شروع بسته بندی وسایل ،پیشنهاد می کنیم ابتدا ظروف شکستنی را بسته بندی کنید. و با این کار مانع شکستن ظروف در زمان بسته بندی وسایل دیگر شوید .می توانید برای بسته بندی این ظروف از روزنامه های باطله و لباس های تان استفاده کنید، این کار از ضربه خوردن به ظروف شکستنی جلوگیری می کن.د برای اینکه کارتان صد در صد بهتر شود و به صورت کامل از شکستن ظروف جلوگیری کنید بهتر است حوله های بزرگ را در کنار کف و دیواره های جعبه قرار دهید یک پیشنهاد دیگر این است که روی ظروف شکستنی نام آن را بنویسید تا در موقع اسباب کشی با احتیاط بیشتری حمل شود و اینکه هنگامی که به منزل جدید خود رفتید با سرعت بیشتری بتوانید وسایل را جا به جا کنید .

ترفندی برای جابجایی کمد لباس در اسباب کشی

یک روش فوق العاده برای جابجایی کمد لباس ها در اسباب کشی خالی نکردن کشوها و کمد از لباس است .شما می توانید برای سبک شدن کمدتان کشو ها را درآوردید ولی آن ها را از لباس خالی نکنید ،این کار می تواند از سنگین شدن کمد جلوگیری کنند و حمل و نقل وسایل را آسان تر کند.

در اسباب کشی کمد خود را پاکسازی نمایید

برای حمل و نقل راحت تر کمد لباس ، لباس هایتان را از کمد در آورید و آن ها را در یک جعبه بگذارید . شما می توانید از جعبه ها و قفسه های جداگانه برای گذاشتن وسایل کمدتان استفاده کنید و روی تمام این جعبه ها نام وسایلتان را بنویسید .وسایل کوچک کمد مانند دکمه و گیره های لباس را نیز در یک جعبه جداگانه قرار دهید . این کار باعث راحتی بسته بندی وسایل در اسباب کشی می شود.

تلفن تماس:01132532829-

باربری درایران زمین-تغیرمکان درمازندران-حمل ونقل درمازندران-اثاث کشی درمازندران-جابه جایی درمازندران

اصول کاربردی برای اثاث کشی اسان

11 می 2020
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.