باربری آمل به سایر شهرستانها


باربری آمل به سایر شهرستانها در زمینه حمل بار بابل به مازندران و سایر شهرستان ها آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد .

هر گونه خدمات اسباب کشی ، حمل بار و لوازم شرکت ها ، باربری قطعات و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی ، باربری شرکت های صنعتی مازندران ,آمل و به شهرستانها و …

را می توانید از شرکت حمل بار ایران زمین بخواهید.

باربری آمل با وسایل نقلیه باربری مختلف

برای اینکه بتوان برای بارهای مناسب ، قیمت مناسب داشته باشیم ، انتخاب نوع خودروی متناسب با آن بار از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

اگر نوع وسیله نقلیه مناسب با بار باشد ، هزینه های مشتریان مناسب تر می شود . شرکت ایران زمین با پیشنهاد خودروی مناسب برای بار شما مناسب با نوع و حجم بار ، می تواند به شما عزیزان یاری برساند .

وانت بار و نیسان بار آمل

وانت بار و نیسان بار بابل برای ارسال بارهای حجیم سبک و یا سنگین و کم حجم استفاده می شود .

حمل مبل به شهرستان ، حمل لوازم منزل با حجم کم ، باربری دستگاه های صنعتی تا حدود ۲ تن ، حمل وسایل و اثاثیه اداری ، حمل کارتن به تعداد محدود و … از جمله مواردی است که می توان از وانت بار به عنوان وسیله نقلیه باربری استفاده کرد .

باربری کامیون، تریلی و خاور آمل

برای ارسال بار و کالاهایی که حجم بالا و وزن بالای دو تن دارند باید از باربری کامیون ، خاور و تریلی امل ارسال کرد . معمولا این نوع بارها از کارخانجات و یا شهرک های صنعتی به شهرستان ارسال می شوند .

معمولا هزینه باربری با کامیون و تریلی و خاور از امل به شهرستان بر اساس قیمت پایانه باربری امل و به صورت روزانه استعلام می شود .

بیمه باربری و حمل بار آمل

برای ارسال بار، اغلب این نگرانی وجود دارد که اگر بار خسارت ببیند، زیان فرستنده یا گیرنده بار از چه طریقی باید پرداخت شود .

شرکت ایران زمین تمامی بارهای خود را بیمه باربری و حمل بار ، می کند. مقدار بیمه بر اساس نوع بار  ارزش بار و خواسته مشتری محاسبه می شود .

.

.

.

.

.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 123-4.jpg است
تماس با ما


تماس با ما

جهت ارتباط با ما می توانید از طریق راه های زیر ، تماس حاصل فرمایید .

شرکت خدماتی تمام کار ایران زمین

بابل – میدان دانشگاه – دانش 20

09114135815

25 ژانویه 2021
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.