باربری از مازندران به تهران

باربری از مازندران به تهران

باربری از مازندران به تهران| یکی از خدمات شرکت “ ایران زمین “، ارائه خدمات حمل بار به استان های دیگر است که شامل جابجایی و حمل بار به تهران و همچنین به سایر شهر های مازندران می باشد.مازندران به دلیل داشتن شهرک های صنعتی زیاد و متفاوت و دارا بودن مرکبات و برنج، روزانه محصولات زیادی به تهران ارسال می شود بدین جهت پیدا کردن یک باربری مطمئن و با تجربه کار سختی است. خدمات باربری ایران زمین، با سالها تجربه درخشان در زمینه باربری و حمل بار به صورت برون شهری، در زمینه خدمات باربری مازندران به تهران بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان گرامی ارائه می دهد. تیکا ایران زمین. با توجه به رضایت مشتریان به همگان ثابت. شده است.

تیکا ایران زمین

حمل بار از مازندران به تهران

اگر قصد حمل اثاثیه منزل و شرکت از مازندران به مقصد تهران را دارید، حتما باید به نکاتی توجه کنید. اول اینکه این کار با استفاده از مجهزترین و بهترین وانت بار، کامیون، تریلی، خاور (شامل خاور های مسقف و یا روباز) صورت می گیرد. و در تمام طول این مدت کارگران و پرسنل ایران زمین با بهترین کیفیت در خدمت شما هستند.

 

باربری از مازندران به تهران | باربری از مازندران به تهران
باربری از مازندران به تهران | باربری از مازندران به تهران

 

باربری به تهران و سایر استان ها و نقاط دیگر کشور نسبت به باربری در داخل مازندران ، دقت و حساسیت بیشتری را می طلبد. چرا که هنگام ارائه خدمات اسباب کشی به کسانی که قصد اسباب کشی و جابجایی اثاثیه خود به استان های دیگر را دارند به دلیل مسیر طولانی تر باید به دقت مواظب اسباب و اثاثیه ها باشند و سلامت آنها را در طول مسیر حفظ کنند. مسلما کسی که قصد اسباب کشی به شهرستان را دارد. نمی خواهد اسباب و وسایلش آسیب ببیند.

باربری از مازندران به تهران

جاده ها همیشه خطرات خاص خود را دارند لذا رانندگان به خصوص رانندگان ماشین های باربری از قبیل وانت، کامیون و یا تریلی باید حداکثر احتیاط لازم را در این زمینه داشته باشند.

راننده نیز باید ضمن داشتن تسلط به جاده و اصول رانندگی در آن، بهترین مسیر را انتخاب و با توجه به اسباب و اجناسی که حمل می کند. انتخاب و شرایط آب و هوایی را هم درک کند. البته مسئله آب و هوا و وضعیت جاده مسئله ای است که همیشه باید مد نظر رانندگان و هم صاحبان این لوازم و وسایل قرار بگیرد. به خصوص در ایامی مانند پاییز و زمستان که جابجایی و حمل بار از مازندران به تهران (و برخی استان های دیگر که جاده های آنها کوهستانی است) حساس تر است. چون در این فصل ها ممکن است برف و باران زیادی باریده باشد و جاده لغزنده باشد.

 

باربری از مازندران به تهران | اثاث کشی از مازندران به تهران
باربری از مازندران به تهران | اثاث کشی از مازندران به تهران

 

بین مازندران و تهران از چند مسیر می توان تردد کرد. از جمله سه جاده اصلی و مهم بین این دو استان: جاده چالوس، جاده فیروزکوه و جاده هراز. این سه جاده که جزء زیباترین جاده های ایران نیز هستند. هر روزه میزبان هزاران کامیون، وانت و یا تریلی است در این مسیرها تردد و اقدام به حمل بار و جابجایی کالا می کنند.

باربری از مازندران به تهران

 

در این میان شاید به نظر برسد که جابجایی و انتقال اسباب و اثاثیه از طریق جاده فیروزکوه از دو جاده دیگر راحت تر باشد. اما طول مسیر و شهری که مقصد جابجایی اثاثیه و لوازم منزل، خواهد بود نیز در این میان، بسیار مهم است. این مسئله در کنار وضعیت جاده و آب و هوا بسیار اهمیت دارد. در اینجا مقایسه ای داریم بین این سه جاده:

جاده هراز:

این جاده طول آن در حدود 183 کیلومتر است. بین تهران و آمل قرار گرفته. و کوتاه ترین مسیر بین این دو شهر می باشد. این جاده یکی مسیرهای اصلی و پر تردد باربری از مازندران به تهران است. و بسیاری از شرکت ها و کارخانجات. از طریق این مسیر اقدام به فرستادن بار و کالاهای خود می کنند. در طول مسیر آن حدود 14 تونل قرار دارند و از طرف دیگر گاهی تعداد خودروها در طول مسیر موجب ترافیک و راه بندان می شود (به خصوص در ایام نوروز و یا سایر تعطیلات رسمی)

جاده فیروزکوه:

این جاده، بین تهران و قائمشهر ادامه دارد و معمولا امنیت بیشتری نسبت به جاده هراز دارد. این جاده دارای طولی در حدود 247 کیلومتر است و یکی از جاده های پر تردد مازندران به تهران است. در کنار جاده هراز، جاده فیروزکوه هم جهت حمل بار به مازندران و جابجایی کالا و یا اسباب و اثاثیه مورد استفاده قرار می گیرد.

باربری از مازندران به تهران

 

جاده چالوس یا کرج چالوس:

از شهرستان کرج شروع شده. و به چالوس در مازندران منتهی می شود و یکی از زیباترین جاده های ایران است. ولی با این وجود گاهی ترافیک سنگینی در آن اتفاق می افتد. این جاده برای جابجایی مسافر و حمل بار به شهرهایی چالوس، نوشهر و نواحی اطراف آنها مورد استفاده قرار می گیرد. بر خلاف دو جاده دیگر. که مستقیما از انتهای بزرگراه بابایی. و یا تهرانپارس (جاده دماوند). مسیرشان شروع می شود. این جاده از کرج شروع می شود و برای رسیدن به ابتدای این مسیر، گاهی مسئله ترافیک بین تهران و کرج. را هم باید در نظر گرفت.

 

باربری از مازندران به تهران | جاده چالوس
باربری از مازندران به تهران | جاده چالوس

 

در مجموع بر حسب جاده و مسیر بین تهران و شهرهای مازندران، تردد و حمل بار به شهرهای مازندران را می توان در سه دسته زیر تقسیم بندی کرد:

جهت حمل بار بین تهران و نوشهر، چالوس، عباس آباد، تنکابن و رامسر از جاده چالوس
جهت جابجایی و حمل اسباب و اثاثیه از ساری، قائمشهر، سوادکوه، میان دورود، نکا، گلوگاه و بهشهر، جویبار و سیمرغ بهترین مسیر جاده فیروزکوه است.
برای حمل بار از آمل، محمود آباد، نور، فریدون کنار کوتاه ترین مسیر، جاده هراز است.

نظم و برنامه ریزی در ارائه خدمات باربری

با مدیریت دقیق در تمام امور از جمله رفت و آمد رانندگان زمان توقف ، شلوغی خیابان ها و … می توانیم

زمان مشخصی را برای ارسال راننده و ماشین برای انجام خدمات باربری و حمل بار شما عزیزان تعیین نماییم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

09113159377