باربری استان مازندران

باربری استان مازندران

باربری مازندران _ استان مازندران، بهشت ایران زمین و یکی از سرسبزترین مناطق ایران زیبا محسوب می شود.

این استان از لحاظ گردشگر پذیری، رتبه اول را در کشور دارد و هرساله پذیرای گردشگران و طبیعت گردان بسیاری است. مازندران به دلیل همجواری با دریای خزر، بوستان های جنگلی، غارها، چشمه ها، بناهای تاریخی و صدها مرکز اقامتی و تفریحی، دارای جمعیت بسیار زیادی است.

باربری مازندران

شرایط اقلیمی مازندران موجب شده جمعیت آن روزانه افزایش یابد. به همین خاطر  افراد زیاد  در این  استان هستند که نیاز به تهیه مسکن داشته و همچنین کثرت اجاره نشینی در این استان،نیاز مردم به یک باربری مطمئن بیش از دیگر استان ها به چشم میاید.

 

ما سالها تجربه‌ی فعالیت باربری تخصصی در زمینه جابه‌جایی اسباب و وسایل منزل و اداری را داریم .تمام نیروهایی که برای شما اعزام می‌شوند متخصص حمل اثاثیه هستند. متاسفانه گاها مشاهده می شود که برخی از افرادی که اقدام به ارائه خدمات اسباب کشی می کنند ، به اصول آن آشنایی کافی ندارند و موجب خسارت دیدن اثاثیه و اسباب وسائل مشتریان می شوند.

تیکا ایران زمین

تفاوت ما با شرکت های باربری معمولی این است که از لحظه بسته‌بندی و حمل، تا لحظه تحویل و چیدمان در مقصد در کنار شما هستیم. نمی‌گذاریم کوچکترین صدمه ای به اثاثیه شما وارد شود. و در کمترین زمان با بهترین کیفیت جابه جا می‌شود. از آنجا که در اسباب کشی ، سلامت و امنیت اثاثیه اهمیت بسیاری دارد ، باید توسط یک تیم کاملا مجرب اجرا شود.

بسته بندی حرفه ای

یکی از اقدامات مهم شرکت تیکا ایران زمین مازندران باربندی دقیق و حرفه ای اثاثیه است.

که تضمینی بر امنیت و حفظ نظافت بار و اثاثیه در حین جابجایی می باشد.

خدمات باربندی حرفه ای به جدیدترین روش های روز دنیاانجام میگردد.

همچنین براساس ابعاد و حجم هرکدام کارتن های محکم و مقاومی طراحی و ساخته می شود .تا وسیله مورد نظر بطور کامل محافظت شود.  اگرچه با استفاده از فوم ، فضای خالی میان بار با دیواره داخلی جعبه کاملا از بین خواهد رفت.

باربری مازندران

باربری و حمل بار به شهرستان ها

بخش اعظمی از فعالیت ما به آن دسته از کارفرمایی تعلق دارد که قصد مهاجرت یا تغییر مکان زندگی ازمازندران به شهرستان های دیگر را دارند. اگرچه حمل بار درون شهری دردسرهایی دارد ، اما بی شک ارسال بار به شهرستان و برون شهری چند برابر سخت تر می باشد. مسافت زیاد ، خطرات جاده ، خستگی بیش از حد کارگران و راننده و بسیاری از عوامل دیگر ، ضرورت همکاری با یک اتوبار باسابقه و کاربلد را نمایان می سازد.

جهت حمل بار به شهرستان ، نه تنها باید بسته بندی به خوبی انجام شود. و کارگران دقت زیادی در جابجایی اثاثیه یا وسائل موردنظر داشته باشند.بلکه راننده نیز باید کاملا حرفه ای و آشنا به جاده های بیرون شهری باشد. ارسال بار شما توسط باربری سریع بار به تمام شهرستان های ایران بارهای تجاری اداری و مسکونی شما را به تمام نقاط در سریعترین زمان ممکن و با حداکثر امنیت و سلامت حمل می کنیم. همواره تعهد در کار و احترام ویژه به مشتریان عزیز را سرلوحه کلیه امور قرار می دهیم.

چرا باربری و اتوبار تیکا ایران زمین

تیکا ایران زمین از جمله شرکت های باربری و حمل بار درمازندران است. تیکا ایران زمین با ارائه سال ها خدمات  حمل بار در مازندران و شهرهای دیگر باعث شده است. که در ارائه خدمات با کیفیت زبانزد شود. خوشنامی امروز تیکا ایران زمین نتیجه سال ها خدمات ارزنده به مشتریان عزیز می باشد . جلب اعتماد مشتریان دراین سالها افتخار ماست.

تعرفه اتوبار و باربری منصفانه

بدلیل مدیریت دقیق و دقت به حال مشتریان  تا حد زیادی در قیمت ها تعدیل ایجاد کرده . و تعرفه باربری منصفانه ای را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

کارگران و رانندگان باربر مجرب

رانندگان این شرکت از افراد با تجربه و خوش برخوردهستند.با رعایت تمامی شئونات اخلاقی و اداری ، جابجایی همراه با خاطره ی خوش در ذهن شما ماندگار خواهد شد . ما بهترین ها را برای شما انتخاب کرده ایم تا با خیالی آسوده ، بار خود را به ما بسپارید و در مقصد آن را دریافت کنید .

تیکا ایران زمین

نظم و برنامه ریزی در ارائه خدمات باربری

با مدیریت دقیق در تمام امور .از جمله رفت و آمد رانندگان.زمان توقف ، شلوغی خیابان ها و … می توانیم زمان مشخصی را برای ارسال راننده و ماشین برای انجام خدمات باربری و حمل بار شما عزیزان تعیین نماییم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

09113159377