باربری بین شهری سریع در مازندران | ایران زمین

باربری بین شهری سریع در مازندران | ایران زمین

باربری بین شهری در مازندران

باربری بین شهری در مازندران | آیا میخواهید از شهری به شهر دیگر نقل مکان کنید؟

آیا باری دارید که باید بین شهرهای مازندران از شهری به شهر دیگر جابه جا شود؟

میتوانید به سامانه باربری تیکا ایران زمین اعتماد کنید و بار خود را به ما بسپارید.

باربری بین شهری به معنای حمل و نقل و ارسال هر نوع بار از یک شهر به شهری دیگر است.گاهی وقتها سفارشات درون شهری نیستند.

شرکت ما برای مسافت‌های طولانی و خارج از شهر و بیرون شهر نیز خدمات ارائه می‌دهند.
وقتی از باربری بین شهری صحبت می‌شود یکی از مهم ترین مواردی که اهمیت دارد بحث راه و جاده و ایمنی آن است. حمل بار با کامیون به شهرستان نیاز به دقت بسیاری در هنگام بار زدن و نیاز به استفاده از رانندگان حرفه ای دارد. بنابراین بهتر است برای باربری بین شهری از متخصصین این کار استفاده کرد. از پر جستجوترین موارد در باربری بین شهری جستجوی محلی و منطقه‌ای آن است مثل باربری بین شهر ساری و چالوس ،باربری بین چالوس و آمل ، باربری بین نور و بابل و .. است.

مطالب زیر به شما کمک می‌کند تا باربری بین شهری در مازندران بهتری را تجربه کنید.

مطالب بیشتر :

خدمات اثاث کشی در آمل | ایران زمین

اثاث کشی و باربری در فریدونکنار | ایران زمین

چگونه باربری مناسب را انتخاب کنیم؟ | ایران زمین

خدمات باربری ایران زمین برای اسباب کشی | ایران زمین

اسباب کشی در ساری | ایران زمین

نکاتی برای حمل بار ارزان به شهرستان

  1. وزن بار خود را به صورت تقریبی بدانید تا خودروی متناسب با وزن و حجم بار شما استفاده شود.
  2. در صورت داشتن وسایلی که نیاز به بسته بندی خاصی دارد این موضوع را به کارشناس باربری بگویید.
  3. برای مشخص کردن هزینه کارگر وسایلی که ابعاد و حجم بزرگی دارند باید به کارشناس باربری اطلاع بدهید و قیمت هر وسیله را به طور جداگانه بپرسید.

باربری بین شهری در مازندران می‌تواند شامل چه چیزهایی می‌باشد؟

  • اثاثیه خانه
  • لوازم شرکت‌ها واداره ها
  • مواد خوراکی
  • ماشین‌آلات و دستگاه‌های مختلف
  • مواد اولیه

مواردی که در باربری بین شهری در نظر گرفته میشود چیست؟

اولین نکته که در باربری لازم است استفاده از بسته بندی صحیح و بعد از آن چیدمان درست و صحیح بار در ماشین است. نکته بعد بررسی سلامت ماشین قبل از حرکت است. تعیین مسیر مناسب و زمان رسیدن بار به مقصد و اعلام آن به مشتری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

باربری بین شهری در مازندران

حمل خرده بار بین شهری

امروزه به دلیل مشغله های فراوان و ترافیک،بیماری کرونا، کمبود وقت برای حمل خرده بار به شهرها نمی توان به راحتی به اداره پست مراجعه کرد. و بسته ارسالی خود را پست کرد و همچنین در هنگام ارسال در جریان وضعیت بسته خود قرار نمی‌گیرند. برای برطرف کردن این مشکل شرکت باربری ایران زمین در خدمت شماست.

 باربری سریع و ارزان

حمل بار سریع و اکسپرس جزو خدمات باربری ایران زمین است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با بهره گیری خدمات حمل بار سریع و اکسپرس می توانید در سریع ترین زمان ممکن بار خود را از شهرهای مازندران به تمامی نقاط دور و نزدیک ایران ارسال کنید.

باربری در مازندران با کامیون های مدرن

در خدمات حمل بار سریع با بهره گیری از مدرن ترین و به روز ترین کامیون های باربری استفاده میشود. اگر برای حمل بار و جابه جایی های بین شهری، زمان برای شما ارزشمند است. اگر میخواهید باربری شما در زمانبندی مشخص بارگیری و تخلیه شود. با ما همراه باشید تا با باربری سریع ایران زمین آشنا شوید. برای آن که بتوانید در سریع ترین زمان ممکن بار خود را جابه جا کنید. باید در انتخاب کامیون باربری خود کمی وسواس به خرج دهید. حتما میدانید که کامیون ها انواع مختلفی دارند. هر کدام از انواع کامیون ها با توجه به ویژگی های آنها برای حمل نوع خاصی از بارها کاربرد دارد.

دسته بندی

کامیون ها در دسته بندی کلی به دو نوع کامیون های سنگین و سبک تقسیم میشوند. نیسان و خاورها از جمله کامیون های باربری سبک هستند. کامیون های تک و جفت وانواع تریلی ها سنگین تراز خاور و نیسان ها هستند. شناخت انواع کامیون ها تاثیر به سزایی در باربری سریع دارد. نیسان به عنوان سبک ترین ماشین باری است. تحمل بار تا ظرفیت ۲تن را دارد. خاورها با توجه به انواع خاورهای روباز و مسقف کارایی جداگانه دارند. خاورها عموما برای حمل بارهایی که وزن و حجم متوسط دارند استفاده میشوند. خاورهای مسقف برای حمل بارهای حساس تر از جمله وسایل منزل و لوازم برقی و دستگاه های الکترونیکی  که نباید دچار آبزدگی شوند مناسب است.

برای حمل بار سریع تا ظرفیت ۳ تا ۴ تن میتوانید از خاورهای به روز و مدرن تیکا ایران زمین استفاده کنید. استفاده از تک و جفت در باربری سریع تک برای حمل بار تا ظرفیت ۱۰تن و جفت برای حمل بار تا ظرفیت ۱۵تن مورد استفاده هستند. اگر برای حمل بارعجله دارید و میخواید در اسرع وقت کامیون تک و جفت را در محل بارگیری حاضر ببینید. تریلی ها سنگین ترین ماشین های باربری هستند. برای حمل بار تا ظرفیت۲۲تن استفاده میشوند. تریلی ها همچنین برای حمل بارهایی که طول زیادی دارند مورد استفاده واقع میشوند.

تیکا ایران زمین رابرای حمل بار سریع خود در بین شهرهای مازندران، انتخاب کنید.

با ما در ارتباط باشید. بصورت شبانه روزی پاسخگوی تماس های شما هستیم.

تماس با باربری ایران زمین :

09113159377