باربری در ایزدشهر

باربری در ایزدشهر | ایزدشهر از شهرهای استان مازندران در شمال ایران است که در ۷ کیلومتری شرق نور و ۸ کیلومتری غرب محمودآباد واقع شده‌است. این شهر، در بخش مرکزی شهرستان نور در کنار دریای خزر قرار دارد.جمعیت «ایزدشهر» در سال ۱۳۹۵، برابر با ۷٬۴۳۹ نفر گزارش شده‌است.این شهر در سال ۱۳۸۴ خورشیدی از ادغام روستاهای بازارسر، ساروج‌محله و امیرآباد کناره از توابع دهستان بخش مرکزی شهرستان نور تشکیل شد.این شهر نام خود را از شهرک ییلاقی تفریحی ایزدشهر که در سال ۱۳۵۴ توسط شاهپور غلامرضا پهلوی ساخته بود گرفت. شهرداری آن نیز در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۸۴ تأسیس شد.محلات اصلی شهر، امیرآباد کناره بازارسر و سادات‌محله در قسمت شرقی و ساروج‌محله (سراج‌محله) در قسمت غربی و شرقی است. از این جهت شرکت تیکا ایران زمین قصد دارد تا با استفاده از وسایل نقلیه باربری در ایزدشهر به شما خدمت رسانی کند.

حمل و نقل سریع و اسباب کشی خود را به باربری ایران زمین در مازندران بسپارید. ویژگی ها و خدماتی که این اتوبار ارائه می دهد را در ادامه این مطلب مطالعه نمایید.

اسباب کشی و جا به جایی وسایل منزل و محل کار،کار ساده و راحتی نیست. باید در این زمینه تجربه و مهارت های لازم را کسب کنید تا بتوانید جا به جایی امن و بدون مشکلی را انجام دهید. پس اگر این کار را به افرادی که دانش و مهارت لازم را ندارند بسپارید اسباب کشی سخت و دشواری را تجربه خواهید کرد و حتی باعث خسارت مالی در بیشتر موارد خواهید شد.

پس اگر قصد اسباب کشی و جا به جایی مکان را دارید حتما به این نکات توجه داشته باشید و سعی کنید با انتخاب باربری با کیفیت که از کادری مجرب و ماهر که تجربه لازم را دارند کمک بگیرید. در این بین باربری تیکا ایران زمین در مازندران می تواند این امنیت خاطر را برای شما رقم بزند.

باربری در ایزدشهر

مشخصات اصلی باربری تیکا ایران زمین 

 

یکی از باربری هایی که دارای چندین سال سابقه کار است و بیش از سه دهه در زمینه اسباب کشی و جا به جایی فعالیت دارد باربری ایران زمین می باشد. این میزان از سابقه باعث شده تا این شرکت در کار خود بسیار خبره باشد و مجوز رسمی و معتبر از اتحادیه باربری را در کارنامه خود ثبت کند. پس اصلا نگران امنیت وسایل خود در حین حمل بار نباشید.

تجربه زیاد همیشه با خود دانش و مهارت را به همراه دارد. پس تجربه بالای باربری ایران زمین باعث شده تا اسباب کشی و جا به جایی را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته نیز دلیل دیگری بر قابل اعتماد بودن این باربری دارد.

 

باربری در ایزدشهر

خدمات باربری ایران زمین

این باربری مفتخر است که خدمات خود را به بهترین شکل ممکن در اختیار همشهریان عزیز قرار دهد. چون باربری تیکا ایران زمین تحت پوشش اتحادیه باربران بوده پس تمام خدمات، فعالیت ها و هزینه های این اتوبار توسط آنها مورد بررسی قرار می گیرد. بنابراین در صورت هرگونه تخلف و یا شکایتی می توانید به راحتی آن را گزارش دهید تا توسط این اتحادیه به آن رسیدگی شود.

یکی از خدمات بسیار خوب این باربری ارائه بیمه نامه به شما عزیزان خواهد بود. پس با در دست داشتن این بیمه نامه اگر در زمان جا به جایی برای لوازم شما مشکلی پیش بیاید می توانید خسارت های وارد شده را دریافت کنید. یکی از دلایلی هم که باعث شده اتوبار تیکا ایران زمین در بین مشتریان و شهروندان محبوب باشد همین بیمه کردن وسایل می باشد.

باربری در ایزدشهر

 

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

01132532829