باربری در بابلسر

باربری در بابلسر

باربری در بابلسر | بابلسر در میان رشته کوه‌های البرز و در حاشیه دریای خزر قرار دارد.بابلرود از میان بابلسر عبور می‌کند و باعث تفکیک شهر به دو بخش غربی و شرقی شده است.پل‌های متعددی روی رود قرار دارد اما یکی از پل‌ها که در زمان پهلوی بنا شده، از اولین پل‌های ماشین‌رو در ایران محسوب می‌شود. بابلسر با فریدون‌کنار در شرق و با بابل در جنوب همسایه است. ساری و محمود‌آباد نیز از شهرهای نزدیک بابلسر به حساب می‌آیند. فاصله بابلسر تا تهران در حدود ۲۲۸ کیلومتر است که با رانندگی در حدود ۴ ساعته به این شهر می‌رسید. بابلسر به دلیل نزدیکی با تهران و داشتن دریا و آب و هوای بسیار دلپذیر در تمام فصول پذیرای مردم عزیزمان از استان های مختلف است.

باربری در بابلسر

همه ی ما به خوبی بر این موضوع واقف هستیم که اسباب کشی به خودی خود اصولا فرایندی هزینه بر، خسته کننده و استرس زا می باشد که باعث می شود اهمیت نقشی که یک شرکت باربری مطمئن می تواند در این پروسه ایفا کند بسیار چشم گیر تر گردد.

در حقیقت یکی از وظایف بهترین شرکت های باربری در بابلسر یا هر شهر دیگری این است که از فشارهای روانی و جسمی که اسباب کشی و جابجایی از یک منزل به منزل دیگر یا حتی از یک دفتر کار به دفتری دیگر ایجاد می کند بکاهد و باعث شود اطمینان خاطر بیشتری از حمل اثاثیه خود بصورت کاملا ایمن داشته باشید. اما در مبحث جابجایی لوازم اولین قدم جهت هر چه بهتر انجام شدن کارها انتخاب یک اتوبار مجهز، به روز و قابل اطمینان می باشد به همین خاطر ما امروز در کنار شماییم تا ویژگی های بهترین شرکت های اثاث کشی در بابلسر را خدمت شما معرفی نماییم تا بتوانید با خیال راحت و بی دردسر این پروسه ی دشوار را پشت سر بگذارید.

تیکا ایران زمین

حمل و نقل سریع و اسباب کشی خود را به باربری ایران زمین در بابلسر بسپارید. ویژگی ها و خدماتی که این اتوبار ارائه می دهد را در ادامه این مطلب مطالعه نمایید.

اسباب کشی و جا به جایی وسایل منزل و محل کار ساده و راحت نیست. باید در این زمینه تجربه و مهارت های لازم را کسب کنید تا بتوانید جا به جایی امن و بدون مشکلی را انجام دهید. پس اگر این کار را به افرادی که دانش و مهارت لازم را ندارند بسپارید اسباب کشی سخت و دشواری را تجربه خواهید کرد و حتی باعث خسارت مالی در بیشتر موارد خواهید شد.

باربری در بابلسر | باربری بابلسر
باربری در بابلسر | باربری بابلسر

پس اگر قصد اسباب کشی و جا به جایی مکان را دارید حتما به این نکات توجه داشته باشید و سعی کنید با انتخاب باربری با کیفیت که از کادری مجرب و ماهر که تجربه لازم را دارند کمک بگیرید. در این بین باربری تیکا ایران زمین در باربری بابلسر می تواند این امنیت خاطر را برای شما رقم بزند.

باربری در بابلسر

مشخصات اصلی باربری ایران زمین

یکی از باربری هایی که دارای چندین سال سابقه کار در باربری بابلسر است و بیش از 10 سال در زمینه اسباب کشی و جا به جایی فعالیت دارد باربری تیکا ایران زمین می باشد. این میزان از سابقه باعث شده تا این شرکت در کار خود بسیار خبره باشد.

تجربه زیاد همیشه با خود دانش و مهارت را به همراه دارد.امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته نیز دلیل دیگری بر قابل اعتماد بودن این باربری دارد.

باربری در بابلسر | اثاث کشی در بابلسر
باربری در بابلسر | اثاث کشی در بابلسر

 

ویژگی های باربری در بابلسر

1. برخورد محترمانه با مشتری

2. برآورد دقیق دستمزد کارگر

3. برآورد دقیق کرایه ماشین

4. برنامه ریزی دقیق برای جمع آوری و حمل اثاثیه منزل

5. اعزام کارگر ماهر و آموزش دیده (در صورت درخواست مشتری)

6. ارسال وسایل مورد نیاز (در صورت درخواست مشتری)

7. انتخاب تاریخ مناسب برای اسباب کشی بین شهری که جاده شلوغ و پرترافیک نباشد

8. بیمه کردن وسایل

9. حمل وسایل ویژه

10. چیدمان

سه نکته کوچک اما مهم برای جمع آوری لوازم منزل

1. از آنجایی که هنگام اسباب کشی درگیری ذهنی افراد بسیار بالاست ممکن است متوجه اشتباهات کوچک خود نباشند. یکی از این اشتباهات. بسته بندی وسایل در کارتن‌ها به گونه‌ای که وزن کارتن‌ها سنگین شده و جابه‌جایی آنها را سخت کند. برای رفع این مشکل، وسایل کوچک و سبک خود را در کارتن‌های بزرگ قرار دهید و وسایل سنگین را در کارتن‌های کوچک تا وزن کارتن‌ها متعادل شود و هنگام حمل به کمرتان آسیب وارد نشود.

2. حتما روی کارتن‌ها برچسب بزنید و بنویسید وسایل کدام اتاق را در داخل آن گذاشته‌اید.

3. تجهیزاتی که برای ورود به خانه جدید. و چیدن وسایل لازم دارید مانند چاقو قیچی، پلاستیک و …را در یک بسته بندی جداگانه قرار دهید تا هنگام رسیدن به خانه جدید مجبور نشوید برای پیدا کردن آنها سراغ کارتن های بسته بندی شده بروید.

باربری در بابلسر | حمل بار در بابلسر
باربری در بابلسر | حمل بار در بابلسر

اسباب کشی و جا به جایی در بابلسر

پس اگر در اطراف این منطقه ساکن هستید و برای اسباب کشی نیاز به باربری مطمئن دارید با باربری ایران زمین می توانید تماس بگیرید و از تمام خدمات آن بهره مند شوید.

سالهاست که در کنار شما خدمات باربری در بابلسر را با بهترین شرایط مهیا نموده ایم. دغدغه ما سریع ترین زمان جابه جایی اثاثیه منزل یا سایر بار های شما به مقصد مورد نظرتان بوده است. و همواره نهایت ظرافت را در راستای ایمن سازی اسباب کشی. و حفاظت از لوازم شما به کار گرفته ایم.

باربری و اتوبار تخصص ماست !

هدف ما در راستای حمل اثاثیه و لوازم شما این است که بدون وارد شدن کوچکترین آسیبی به آنها، مراحل جمع آوری، باربری و بازچینی را انجام دهیم.

اسباب کشی تان را با باربری تیکا ایران زمین شروع کنید!
با یک تماس کافی است تا راحتی را به اسباب کشی تان دعوت کنید ، باربری تان به صورت ویژه توسط اتوبار تیکا ایران زمین انجام خواهد شد. تیم ما به صورت حرفه ای آموزش دیده و آماده به خدمت برای اسباب کشی شما. هستند.

نظم و برنامه ریزی در ارائه خدمات باربری

با مدیریت دقیق در تمام امور. از جمله رفت و آمد رانندگان. زمان توقف ، شلوغی خیابان ها و … می توانیم

زمان مشخصی را برای ارسال راننده و ماشین برای انجام خدمات باربری و حمل بار شما عزیزان تعیین نماییم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

09113159377