باربری در رویان

باربری در رویان

باربری در رویان | رویان نام جدید علمده یکی از شهرهای استان مازندران ایران است و در غرب این استان و در کنارهٔ دریای خزر واقع شده‌ است و بین شهرهای نور و نوشهر قرار دارد. شهر رویان از سمت شرق به شهرستان نور و از غرب به شهرستان نوشهر، از شمال در مجاورت دریای خزر از جنوب به کوه‌های البرز منتهی می‌شود. فاصله آن با مرکز استان مازندران شهر ساری حدوداً ۱۱۸ کیلومتر است. رویان از نظر موقعیت جغرافیایی در ۳۶ درجه و ۳۴ دقیقه عرض شمالی و ۵۱ درجه و ۵۷ دقیقه طول شرقی واقع شده‌ است و در سال ۱۳۹۵ دارای جمعیت ۷،۷۳۱ نفر بوده‌ است. رویان در گذشته نام منطقه وسیعی از مرکز و غرب مازندران بوده‌ است. به دلیل نسبت تاریخی و تنگاتنگ شهر علمده با منطقه رویان، شهر مذکور به شهر رویان تغییر نام یافت.

باربری در رویان

باربری در رویان که با تجربه و معتمد باشد یکی از نیازهای اساسی مردم در رویان است. به دو دلیل بارز آن اشاره میکنیم. دلیل اول اینکه شلوغی و آلودگی هوای شهر های بزرگ باعث شده که عده ی زیادی مردم از استان های دیگر به زندگی در شهر های شمالی رو بیاورند. رویان هم یکی از آن شهرها است که به دلیل آب و هوای خوب و مطلوب و هم دارا بودن جنگل و دریا عده ی زیادی این شهر را چه به صورت تفریحی و سکونت موقت و چه به صورت سکونت دائم انتخاب می کنند و دلیل دوم اینکه شهرهای شمالی از جمله رویان منبع مرکبات و صیفی جات و غلات هستند. به لزوم وجود باربری پی بردیم حال با تیکا ایران زمین همراه باشید تا به بررسی یک باربری معتمد بپردازیم.

تیکا ایران زمین

باربری در رویان

باربری در رویان با انواع ماشین های باربری برای کسانی که قصد حمل بار را دارند، توسط تیکا ایران زمین انجام می شود. همچنین حمل و جا به جایی اثاثیه منزل برای کسانی که در رویان زندگی می‌ کنند و قصد جا به‌ جایی به منزل جدید را دارند توسط تیکا ایران زمین انجام می شود. پیدا کردن یک شرکت حمل و نقل مطمئن که بتواند اثاثیه شما را حمل کند، مسئله مهمی است.

ما در تیکا ایران زمین تنها خدمات حمل اثاثیه برایمان اهمیت ندارد،بلکه برای صدمه ندیدن اثاثیه در حین حمل و نقل اهمیت بیشتری قائل هستیم؛ زیرا امکان دارد شما شهروند شهر دیگری در ایران باشید و قصد جا به جایی به شهر رویان را داشته باشید. در این صورت قطعاً مسافت شما بسیار بیشتر از جا به جایی در داخل خود شهر رویان است.

باربری تیکا ایران زمین سال‌ های زیادی است که در زمینه باربری و حمل‌ و نقل فعالیت می‌ کند و دارای ماشین‌ های مخصوص باربری رویان مانند نیسان بار، وانت‌ بار، کامیونت و خاور است. همچنین رانندگان این شرکت دارای تجربه و مهارت رانندگی با ماشین‌های باربری و رانندگی در جاده هستند.

باربری در رویان | اثاث کشی رویان
باربری در رویان | اثاث کشی رویان

ویژگی تیکا ایران زمین در باربری رویان

برخورداری از پرسنل مجرب و کاربلد

داشتن کادری باتجربه و ماهر از دیگر ویژگی‌های مهم یک شرکت باربری خوب در رویان است. پرسنل باربری باید از خصوصیات قابل قبولی جهت فعالیت در یک شرکت اتوبار برخوردار باشند که از این موارد می‌توان به توان جسمی‌ بالا، امانت‌ داری، داشتن روحیه بالای عمل، داشتن ارتباطات اجتماعی مناسب، احترام به‌ وقت مشتری، اخلاق خوب و … اشاره کرد.

خودروهای حمل‌ و نقل مناسب

در انتخاب یک شرکت باربری رویان لازم است به ویژگی دیگری همچون در اختیار داشتن خودروهای حمل بار با کیفیت و مناسب نیز دقت کنید. مخصوصاً اگر شرکت مورد نظر یک باربری بین‌ شهری باشد. ما در باربری‌های رویان از ماشین هایی مانند وانت‌بار، کامیون، کامیونت، خاور، تریلی که همگی از لحاظ فنی سالم هستند استفاده می‌ کنیم.

باربری در رویان | باربری رویان
باربری در رویان | باربری رویان

باربری در رویان

ارائه خدمات 24 ساعته

امکان بارگیری و تخلیه بار و یا حتی بسته بندی با پرسنل متخصص و خوش اخلاق در تمامی شهرهای سراسر کشور به خصوص شهر رویان به صورت آنلاین و شبانه روزی حتی روزهای تعطیل برای شما عزیزان وجود دارد.

مشاوره رایگان

کارشناسان ما در تیکا ایران زمین به صورت رایگان و 24 ساعته آماده مشاوره به شما عزیزان در زمینه بسته بندی، تعداد انتخابی کارگر، نوع ماشین و روز مناسب باربری، هستند. کافی است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نرخ مصوب

ماشین باری متناسب با کالای شما جهت حمل و نقل اعزام می شود تا از هزینه های اضافه صرف نظر شود. نرخ انتقال بر اساس مصوبه مقدار تناژ و مسافت، تعداد طبقات، تعداد کارگر، استفاده از خدمات ویژه مانند بسته بندی، چیدمان لوازم، استفاده از آسانسور یا پله و …  می باشد. ما سعی میکنیم بالاترین خدمات را با نازل ترین قیمت برای شما عزیزان ارائه دهیم.

باربری در رویان | حمل بار در رویان
باربری در رویان | حمل بار در رویان

بیمه بار

با وجود رعایت تمامی استانداردهای بارگیری، حمل و تخلیه، اگر در هر یک از این مراحل اختلالی ایجاد شده و به مرسوله شما آسیب برسد، داشتن بیمه بار سبب می‌شود تا شرکت بیمه تمام خسارت‌های شما را جبران کند. بنابراین به هنگام اثاث کشی در رویان حتماً بیمه بار را در نظر داشته و آن را جدی بگیرید.

باربری در رویان

حمل انواع بار

باربری اثاثیه و اسباب منزل
انواع مواد غذایی، غلات، مرکبات و …
ارسال مواد پلاستیکی
انواع مواد چوبی
تجهیزات پزشکی
بارهای فله ای
کاشی و سرامیک

و ……

مدیریت زمانی مناسب

به دلیل اهمیت محصولات ارسالی این شهر، زمان بندی ارسال بسیار مهم است.
ما با دانستن اهمیت این موضوع، در اتوبار رویان برآنیم تا در کمترین زمان ممکن محصولات شما را به مقصد برسانیم. پس اگر سرعت کار برایتان مهم است، خدمات باربری در مازندران شرکت ایران زمین گزینه مناسبی برای شماست. سرعت کار همراه با دقت و احتیاط کافی است.

نظم و برنامه ریزی در ارائه خدمات باربری

با مدیریت دقیق در تمام امور از جمله رفت و آمد رانندگان زمان توقف ، شلوغی خیابان ها و … می توانیم

زمان مشخصی را برای ارسال راننده و ماشین برای انجام خدمات باربری و حمل بار شما عزیزان تعیین نماییم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

09113159377