باربری در نوشهر

 

باربری در نوشهر | نوشهر یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. شهر نوشهر مرکز شهرستان نوشهر در استان مازندران است. جمعیت این شهر بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۴۹٬۴۰۵ نفر بوده‌است. شهر نوشهر پس از چالوس و تنکابن سومین شهر پرجمعیت غرب مازندران محسوب می‌گردد. این منطقه محل مناسبی برای مبادله و حمل و نقل کالا میان ایران و روسیه شوروی و سبب رونق فعالیت‌های مختلف اقتصادی گردید. با ایجاد بندر نوشهر و یک سلسله اقدامات عمرانی با هویت شهری در کنار بافت روستائی به نوشهر تغییر نام یافت؛ بنابراین علل عمده استقرار و پیدایش شهر نوشهر در این منطقه را می‌توان وجود رودخانه‌های متعدّد، نزدیکی آن به دریا، کوتاه بودن فاصله‌اش به تهران و موقعیت مناسب ساحل آن برای پهلوگیری شناورهای تجاری و حاصلخیزی اراضی اطرافش دانست. باربری ایران زمین در سال های اخیر خدمات جابجایی کالا و باربری را در این شهر تسهیل کرده است.

باربری در نوشهر باربری در نوشهر

 

چرا انتخاب باربری تیکا ایران زمین

حمل و نقل مطمئن

ایران زمین، به جرات، یکی از باتجربه ترین و متعهدترین پرسنل را در استان دارا می باشد. این افراد بسته بندی و چیدمان محصولات را بادقت بالا انجام خواهند داد تا حتی آسیبی جزئی متوجه کالا نباشد.

هزینه های پایین

باربری ایران زمین با رویکرد مشتری مداری وارد این عرصه شده است و باتوجه به توانایی مالی مشتریان، تعرفه های پایین را برای خدمات خود در نظر گرفته است. اگر شما هم قیمت پایین و کیفیت بالا را مدنظر دارید، ایران زمین در خدمت شماست!

سرعت فوق العاده

تیکا ایران زمین با دراختیار داشتن ماشین های پیشرفته ای از جمله روباز، مسقف، سبک و سنگین، برای رساندن محصولات شما سریع ترین زمان ممکن را درنظر می گیرد و درعین حال ضمانت سلامت آن را به همراه دارد.

نرخ مصوب

نرخ های حمل و جابه جایی بار در این شرکت بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد اما این شرکت جهت ارائه خدمات مناسب تر به همشهریان اماده ی ارائه شرایط متناسب با توان مالی شماست .

پاسخ به اعتماد شما

شرکت ما در کنار شماست و به شما متعهد است که هیچگونه آسیبی به اثاثیه منزل شما وارد نشود.

مسئولیت پذیر بودن نیروهای ما و جبران ضررهای احتمالی باعث شده تا در این مورد ما خود را سرآمد بدانیم.

و در نهایت اگر خسارتی از جانب ما و نیروهای ما به شما وارد شود، خود را در مقابل جبران خسارت مسئول می دانیم.

 

باربری در نوشهر باربری در نوشهر

باربری در نوشهر

 

باربری ایران زمین در یک نگاه

تیکا ایران زمین با برخورداری از رانندگان حرفه ای و پرسنل با تجربه و ناوگان خودرویی مجهز آماده انجام خدمات حمل و نقل باربری در شهر نوشهر به صورت کاملا تخصصی و در راستای جلب رضایت مشتریان می باشد.

 

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

01132532829