باربری در چالوس

باربری در چالوس

باربری در چالوس | این شهرستان از شمال به دریای مازندران از مشرق به شهرستان نوشهر. از جنوب شرقی به شهرستان نور، از جنوب به شهرستان کلاردشت. و از غرب به شهرستان عباس آباد محدود و دارای دو بخش مرکزی و مرزن آباد است. چالوس یکی از مقاصد برتر شمال برای سفر است و بسیاری از گردشگران، این شهر را برای تفریح و خوشگذرانی البته زندگی انتخاب می کنند. شهرستان چالوس منبع بسیاری از مرکبات و غلات و صیفی جات است که استان ها و شهرهای دیگر متقاضی این محصولات هستند. با این وجود داشتن یک باربری و اتوبار قابل اعتماد و با تجربه در شهرستان چالوس الزامی است. تیکا ایران زمین آماده. خدمت رسانی. به شما عزیزان در شهر چالوس می باشد.

باربری در چالوس

همه ی ما کما بیش با پدیده اسباب‌کشی و تغییر محل زندگی آشنا هستیم، حداقل یکبار آن را تجربه کرده‌ایم و همگی از آشفتگی و خستگی که به دنبال دارد به خوبی آگاهیم و البته از آن فراری . اسباب‌کشی روزها و گاهی هفته‌ها طول می‌کشد و در کنار کار روزانه و رسیدگی به خانواده، بعضاً ما را زیر چنان فشار سنگینی می‌گذارد که برای رهایی از آن به زمان زیادی برای استراحت و تجدید قوا نیاز داریم. آیا نمی‌توان اسباب‌کشی را به‌گونه‌ای انجام داد که دچار فشار و پریشانی خاطر نشویم و حتی از انجام آن لذت ببریم؟
تیکا ایران زمین. با به خدمت گرفتن. امکانات خاص. می تواند همراهی مورد اعتماد برای حمل و نقل اثاثیه منازل. شرکت و عمارت شما در شهر چالوس باشد.

باربری در چالوس | اثاث کشی در چالوس
باربری در چالوس | اثاث کشی در چالوس

خدمات تیکا ایران زمین در چالوس:

مطمئن ترین مرکز حمل بار
سریع ترین مرکز
ارائه کادر مجرب برای حمل بار
گروه متخصص. بسته بندی بار
ارائه لوازم. بسته بندی بار
به روز ترین و ایمن ترین ماشین های حمل بار

منظور از ارائه خدمات مشاوره چیست ؟

حمل و نقل و باربری بین شهری و شهری حساسیت های خاص خود را دارد ، مدت زمان باربری ، نحو انجام مراحل حمل بار ، هزینه های باربری و . . . از جمله موارد مهم در حمل انواع بار می باشد. به همین دلیل شرکت تیکا ایران زمین. خدمات کارشناسی و مشاوره ای. برای شما. در نظر گرفته است. که توسط آن پاسخ تمامی سوالات خود را بدست آورید. و تمامی اطلاعاتی که برای باربری نیاز است در اختیارتان قرار گیرد.

برای استعلام نرخ کرایه باربری
دریافت مشاوره با کارشناسان حرفه ای آنی بار
ثبت درخواست حمل و نقل بار

تیکا ایران زمین

توصیه های زمان اثاث کشی در چالوس

اسباب کشی آنقدر کار سختی است که حتی تصور آن ممکن است شما را به وحشت بیندازد، اما از آن گریزی نیست ولی میتوانیم با رعایت برخی از قوانین این ترس را به خاطره ای به یادماندنی و یک اسباب کشی راحت تبدیل کنیم.

باربری در چالوس | اسباب کشی در چالوس
باربری در چالوس | اسباب کشی در چالوس

۱. قوانین چیدمان درون جعبه را رعایت کنید

وسایل ریز را داخل کارتن‌ های بزرگ و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های کوچک قرار دهید. هنگام بسته‌بندی خرده ریز ها و اقلام درشت، وسایل کوچک را داخل کارتن‌های بزرگ و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های کوچک قرار دهید. چون از نظر علم فیزیک. احتمال شکستن. وسایل سنگین. در وسط جعبه‌های بزرگ بیش‌تر است.

۲. بگذارید خرت‌وپرت ها داخل دراور باقی بماند

اگر در داشتن کارتن خالی محدودیت دارید یا انتقال وسایل دراور به کارتن برایتان مشکل است، در صورتی که داخل کشوها وسایل شکستنی نیست، بگذارید وسایل داخل کشو باقی بماند. کشوها را با چسب‌نواری به بدنه کمد یا دراور محکم کنید.

باربری در چالوس

۳. درب کارتن را درست بچسبانید

جهت حمل اثاثیه ی منزل بعد از پر کردن کارتن و قبل از جا به جا کردن آن باید کارتن ها را قفل کنید. قفل کردن کارتن به این شکل است که باید اول تکه بزرگ تر در کارتن را تا کنید. بعد در یک جهت بقیه تکه ها را روی هم تا کنید و در آخر سمت آزاد تکه اول را روی تکه چهارم قرار دهید. سپس از نوار چسب پهن استفاده کنید. هر نوار را تا ۱۵سانتی متر از در به سمت پایین امتداد دهید تا باز نشود.

۴. اندازه جعبه ها را درست انتخاب کنید

معمولا برای اسباب کشی باید از مدتی قبل به سوپر محله سفارش کارتن دهید. او برای شما کارتن کنار می گذارد. سوپر مارکت هایی هم هستند که می توانید از آنها کارتن بخرید. بهتر است وسایل سنگین مثل کتاب را در کارتن های کوچک و وسایل سبک مثل پتو، بالش و لحاف را در کارتن های بزرگ بگذارید. با این روش حمل و نقل کارتن ها برایتان آسان تر خواهد بود.

۵. به ترتیب. بسته بندی کنید

اگر وسایل اتاق های مختلف در هم باشند. برای چیدن وسایل به مشکل خواهید خورد.وسایل هر اتاق باید در کارتن های جداگانه ای باشند و روی کارتن ها با دقت بنویسید در جعبه چه وسایلی گذاشته اید.با این روش می توانید وقتی به مقصد رسیدید کارتن های هر اتاق را در جای خود بگذارید و بعد به مرور و با آرامش شروع به چیدن آنها کنید.

باربری در چالوس | بسته بندی اثاثیه
باربری در چالوس | بسته بندی اثاثیه

۶. جای خالی باقی نگذارید

سعی کنید در جعبه ها جای خالی باقی نماند. البته خالی ماندن بخش هایی از جعبه ها اجتناب ناپذیر است. برای پر کردن آنها می توانید از حوله. دستمال های آشپزخانه. یا در نهایت روزنامه مچاله شده. استفاده کنید. جعبه ای که بخش های خالی دارد، نامتعادل بوده و ممکن است له شود و وسایل درون آن آسیب ببیند.

تیکا ایران زمین

۸. حمل و نقل گل و گیاه

اگر شما اهل گل و گیاه هستید، باید این دوستان سبز خانه‌تان را هم در این حمل‌ و نقل همراهتان به خانه جدید ببرید. برای گلدان‌های بزرگ و سنگین چاره‌ای نیست جز اینکه به همان ترتیب در کامیون قرار دهید و حمل کنید. ولی درباره گلدان‌های کوچک. می‌توانید مجموعه‌ای از آنها را در یک جعبه محکم مقوایی. چوبی یا پلاستیکی. قرار داده و داخل هر یک از گلدان‌ها چوبی به بلندی ارتفاع بلندترین گیاه فرو کنید.سپس پلاستیکی نازک را روی سطح دهانه و طرفین جعبه و همچنین پایه‌های چوبی فرو رفته در گلدان‌ها قرار دهید. و با چسب محکم کنید. و منافذی را برای تنفس گیاه باز بگذارید.

۹. پایه‌های مبل و اتصالات وسایل را جداگانه بسته‌بندی کنید

هنگام جابه‌جایی ممکن است چرخ‌‌های مبل‌ها کنده شوند. بنابراین قبلا آن‌ها را جدا کرده، بسته‌بندی و برچسب بزنید. این که مربوط به کدام مبل هست را هم یادداشت کنید. این روش را در مورد تابلوها، قاب عکس‌ها و آینه‌ها هم به کار ببرید. بعضی از قاب‌ها یا آینه‌ها با پیچ یا وسایل خاصی آویزان شده‌اند و هنگام جابه‌جایی ممکن است گم شوند. آن‌ها را داخل کیسه نایلون بسته‌بندی کرده، روی وسیله بچسبانید و یا جداگانه با برچسبی که روی آن اسم وسیله را نوشته‌اید، کنار وسایل مشابه قرار دهید

نظم و برنامه ریزی در ارائه خدمات باربری

با مدیریت دقیق در تمام امور. از جمله. رفت و آمد رانندگان. زمان توقف ، شلوغی خیابان ها و … می توانیم

زمان مشخصی را برای ارسال راننده و ماشین برای انجام خدمات باربری و حمل بار شما عزیزان تعیین نماییم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

09113159377