حمل بار از مازندران به تهران | ایران زمین

حمل بار از مازندران به تهران | ایران زمین

باربری مازندران به تهران

باربری مازندران به تهران |یکی از خدمات شرکت “ ایران زمین “، ارائه خدمات حمل بار به شهرستان است که شامل جابجایی و حمل بار به تهران و همچنین به سایر شهر ها های مازندران  می باشد.خدمات باربری ایران زمین ، با سالها تجربه درخشان در زمینه باربری و حمل بار به صورت برون شهری، در زمینه خدمات باربری مازندران به تهران بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

 

اگر قصد حمل اثاثیه منزل و شرکت از مازندران به مقصد تهران را دارید، حتما باید به نکاتی توجه کنید. اول اینکه این کار با استفاده از مجهزترین و بهترین وانت بار، کامیون، تریلی، خاور (شامل خاور های مسقف و یا روباز) صورت می گیرد. و در تمام طول این مدت کارگران و پرسنل ایران زمین با بهترین کیفیت در خدمت شما هستند.

حمل بار به تهران و سایر استان ها و نقاط دیگر کشور نسبت به باربری در داخل مازندران ، دقت و حساسیت بیشتری را می طلبد. چرا که هنگام ارائه خدمات اسباب کشی به کسانی که قصد اسباب کشی و جابجایی اثاثیه خود به شهرستان را دارند. باید به دقت مواظب اسباب و اثاثیه ها باشند و سلامت آنها را در طول مسیر حفظ کنند. مسلما هیچ کسی که قصد اسباب کشی به شهرستان را دارد. نمی خواهد اسباب و وسایلش آسیب ببیند.

حمل بار از مازندران به تهران

جاده ها همیشه خطرات خاص خود را دارند لذا رانندگان به خصوص رانندگان ماشین های باربری از قبیل وانت، کامیون و یا تریلی باید حداکثر احتیاط لازم را در این زمینه داشته باشند.

راننده نیز باید ضمن داشتن تسلط به جاده و اصول رانندگی در آن، بهترین مسیر را انتخاب و با توجه به اسباب و اجناسی که حمل می کند. انتخاب و شرایط آب و هوایی را هم درک کند. البته مسئله آب و هوا و وضعیت جاده مسئله ای است که همیشه باید مد نظر رانندگان و هم صاحبان این لوازم و وسایل قرار بگیرد. به خصوص در ایامی مانند پاییز و زمستان که جابجایی و حمل بار از مازندران به تهران (و برخی استان های دیگر که جاده های آنها کوهستانی است) حساس تر است. چون در این فصل ها ممکن است برف و باران زیادی باریده باشد و جاده لغزنده باشد.

بین تهران و مازندران از چند مسیر می توان تردد کرد. از جمله سه جاده اصلی و مهم بین این دو استان: جاده چالوس، جاده فیروزکوه و جاده هراز. این سه جاده که جزء زیباترین جاده های ایران نیز هستند. هر روزه میزبان هزاران کامیون، وانت و یا تریلی است در این مسیرها تردد و اقدام به حمل بار و جابجایی کالا می کنند.

باربری مازندران به تهران

 

در این میان شاید بنظر برسد که جابجایی و انتقال اسباب و اثاثیه از طریق جاده فیروزکوه از دو جاده دیگر راحت تر باشد. اما طول مسیر و شهری که مقصد جابجایی اثاثیه و لوازم منزل، خواهد بود نیز در این میان، بسیار مهم است. این مسئله در کنار وضعیت جاده و آب و هوا بسیار اهمیت دارد. در اینجا مقایسه ای داریم بین این سه جاده:

– جاده هراز: این جاده طول آن در حدود 183 کیلومتر است. بین تهران و آمل قرار گرفته و کوتاه ترین مسیر بین این دو شهر می باشد. این جاده یکی مسیرهای اصلی باربری تهران مازندران است. و بسیاری از شرکت ها و کارخانجات از طریق این مسیر اقدام به فرستادن بار و کالاهای خود می کنند. در طول مسیر آن حدود 14 تونل قرار دارند و از طرف دیگر گاهی تعداد خودروها در طول مسیر موجب ترافیک و راه بندان می شود (به خصوص در ایام نوروز و یا سایر تعطیلات رسمی)

 

جاده هراز مازندران

 

– جاده فیروزکوه: این جاده، بین تهران و قائمشهر (و از آنجا تا ساری) ادامه دارد و معمولا امنیت بیشتری نسبت به جاده هراز دارد. این جاده دارای طولی در حدود 247 کیلومتر است و یکی از جاده های پر تردد مازندران به تهران است. در کنار جاده هراز، جاده فیروزکوه هم جهت حمل بار به مازندران و جابجایی کالا و یا اسباب و اثاثیه مورد استفاده قرار می گیرد.

 

جاده فیروزکوه و پل ورسک در مازندران

 

– جاده چالوس یا کرج چالوس: از شهرستان کرج شروع شده و به چالوس در مازندران منتهی می شود و یکی از زیباترین جاده های ایران است. ولی با این وجود گاهی ترافیک سنگینی در آن اتفاق می افتد. این جاده برای جابجایی مسافر و حمل بار به شهرهایی چالوس، نوشهر و نواحی اطراف آنها مورد استفاده قرار می گیرد. بر خلاف دو جاده دیگر، که مستقیما از انتهای بزرگراه بابایی و یا تهرانپارس (جاده دماوند) مسیرشان شروع می شود، این جاده از کرج شروع می شود و برا یرسیدن به ابتدای این مسیر، گاهی مسئله ترافیک بین تهران و کرج را هم باید در نظر گرفت.

 

جاده چالوس در مازندران

 

در مجموع بر حسب جاده و مسیر بین تهران و شهرهای مازندران، تردد و حمل بار به شهرهای مازندران را می توان در سه دسته زیر تقسیم بندی کرد:

جهت حمل بار بین تهران و نوشهر، چالوس، عباس آباد، تنکابن و رامسر از جاده چالوس
جهت جابجایی و حمل اسباب و اثاثیه از ساری، قائمشهر، سوادکوه، میان دورود، نکا، گلوگاه و بهشهر، جویبار و سیمرغ بهترین مسیر جاده فیروزکوه است.
برای حمل بار از آمل، محمود آباد، نور، فریدون کنار کوتاه ترین مسیر، جاده هراز است.

تماس با باربری ایران زمین:

09113159377