باربری نوشهر

باربری نوشهر

باربری نوشهر | نوشهر یکی از شهرهای بسیار زیبا و خوش آب و هوا در مازندران است، این شهر از نظر آب و هوا و داشتن باغ های متنوع و زیاد زبان زد خاص و عام می باشد. که به دلیل داشتن قابلیت‌های ویژه در حوزه باربری از اهمیت بالایی برخوردار شده است و به عنوان یکی از مراکز مهم باربری در کشور شناخته می‌شود.

روزانه بارهای زیادی از این شهر به سایر شهرها و استان‌های کشور جابجا می‌شود. نوشهر دارای ظرفیت‌های زیادی در زمینه محصولات کشاورزی است. تیکا ایران زمین. یکی از شرکت‌های مطرح. در زمینه حمل بار. می‌باشد. که با ارائه خدمات. بسیار با کیفیت. توانسته. اعتماد بسیاری. از شرکت‌ها و افراد مختلف را جهت حمل بار بدست آورد.

بازرگانی تیکا

کلیه خدماتی که در اتوبار و باربری نوشهر توسط باربری تیکا ایران زمین انجام می شود شامل اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل در نوشهر و سایر شهرها و استان های همجوار به شکلی کاملاً حرفه ای صورت می گیرد.

تیکا ایران زمین در نوشهر در صورت درخواست شما کلیه امور بسته بندی و اسباب کشی و جابجایی را انجام می دهد تا به وسایل شما آسیبی وارد نشود. احترام به حقوق مشتریان یکی از رموز موفقیت اسباب کشی در نوشهر است. باربری نوشهر دارای مهارت و تجربه بالایی در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل و لوازم ادارای و شرکتی نیز می باشد. حمل و نقل کالا به بهترین شکل ممکن و با نرخ ارزان به نحوی که در حد توان مالی مشتریان باشد صورت می گیرد.

باربری نوشهر

ویژگی های اصلی تیکا ایران زمین در نوشهر چیست ؟

 • دارا بودن رانندگان مسلط و حرفه ای به مسیر ها و جاده ها
 • ارائه مشاوره مناسب در زمینه اسباب کشی
 • پاسخگویی همه روزه و هر ساعته در زمینه خدمات باربری
 • داشتن قیمت های مناسب برای خدمات باربری و اثاث کشی
 • دارا بودن بهترین خودروهای باربری و مناسب بار
 • استخدام کارگران خوش اخلاق و مسئولیت پذیر
 • بهره گیری از نیروی مسلط در مسائل فنی اسباب کشی
 • دارا بودن وسایل مناسب برای بسته بندی کردن اثاثیه
 • انتقاد پذیر بودن
 • سرویس دهی در طول شبانه روز و در تمام نقاط ایران
 • داشتن سرعت در انجام امور مربوط به باربری
 • حضور به موقع در محل باربری
باربری نوشهر | باربری در نوشهر
باربری نوشهر | باربری در نوشهر

خدمات باربری در نوشهر

مشاوره زمان اثاث کشی

شرکت ایران زمین. با بررسی شرایط جوی و شرایط مشتری، بهترین زمان برای انجام اثاث کشی را پیشنهاد می کند. شما با تماس با کارشناسان ما و توضیح شرایط خود، اعلام زمان مناسب اثاث کشی را به ما بسپارید.

استفاده از افراد حرفه ای

وجود کارگران حرفه‌ای در تیم تیکا ایران زمین موجب می‌شود که خیال شما از هر بابتی آسوده شود. کارگران حرفه‌ای با داشتن تجربه بالا در این امر، حرفه‌ای‌ ترین فرایند باربری را برای شما پیاده سازی می‌کنند. با وجود کارگران. با تجربه دیگر نیاز به هیچ‌ گونه نگرانی برای. سالم به مقصد. رسیدن بار نیست.پرسنل شرکت ایران زمین برای جابجایی و در کل حمل و نقل اثاثیه آموزش دیده اند. افراد ما در کم ترین زمان ممکن و با دقت بالا این پروسه را به پیش می برند.

باربری نوشهر | حمل بار نوشهر
باربری نوشهر | حمل بار نوشهر

باربری نوشهر

استفاده از وسایل مناسب بسته بندی

وسایل بسته بندی اثاثیه شامل کارتن ها، چسب، نایلون حبابی و … در شرکت تیکا ایران زمین موجود است. در صورت درخواست مشتری این اقلام برای استفاده و انجام بسته بندی در محل باربری ارسال می شوند.

انتخاب خودروی مناسب حمل بار

هر نوع محصولی نیاز به یک وسیله باربری مشخص جهت انجام فرایند باربری به روش درست دارد. گاهی اوقات در این فرایند به وانت، خاور، نیسان و وانت بار نیاز است، در صورت عدم وجود وسیله نقلیه درست، امکان ایجاد آسیب برای بار مدنظر شما در فرایند باربری بالا است.

خودرو های باربری ایران زمین انواع متنوعی دارد که شامل خودرو های مسقف، روباز و کامیون و کامیونت است. هر دسته از این خودروها برای کاری مناسب هستند که بر حسب میزان بار برای مشتری اعزام می شوند.

 

باربری نوشهر | اثاث کشی نوشهر
باربری نوشهر | اثاث کشی نوشهر

زمان بندی به موقع و ارسال سریع

این که تایم مناسب انتخاب شود به عهده مشتری و باربری است. اما این که همه چیز طبق روال و سر موقع انجام شود نیاز است که شرکت باربری مسئولیت پذیر باشد. اصولاً در فرایند باربری از نوشهر، زمان به شدت مهم است و افراد دوست دارند در کوتاه‌ ترین زمان ممکن بار خودشان را از نوشهر به نقاط مختلف کشور ارسال کنند. تیم ما به شما در این امر کمک خواهد کرد تا در سریع‌ ترین زمان ممکن هر نوع باری را از نوشهر به سایر نقاط کشور ارسال کنید و لذت ببرید.

باربری نوشهر

وجود بیمه

ماشین و راننده‌ای که تیکا ایران زمین شما را از نوشهر به مقصد مدنظر همراهی می کند شامل بیمه معتبر و بارنامه است.

وجود بیمه خیالتان از بابت مشکلات احتمالی آسوده میکند.

گاهی اوقات نبود بیمه مناسب صاحب بار را دچار دردسر های مختلفی در مسیر انتقال بار خواهد کرد.

پس به وجود بیمه برای ماشین و راننده‌ای که محصول مورد نظر شما را جا به‌ جا کند توجه ویژه داشته باشید تا ناخواسته در آینده درگیر مشکلات احتمالی به دلیل عدم وجود بیمه نشوید.

قیمت باربری نوشهر چقدر است؟

تعرفه خدمات باربری از شهرستان زیبا و خوش آب و رنگ نوشهر، بستگی به فاکتورهای مختلف و متعددی از جمله نوع بار، زمان ارسال، وسیله نقلیه‌ ای که از آن استفاده شود و … دارد.

چنان که شما بار خاصی را جهت انتقال از نوشهر به نقاط مختلف کشور دارید و نیاز به اطلاعات کافی در این باره دارید تنها کافی است دست به تلفن شوید و با یک تماس تلفنی کوتاه با کارشناسان تیم ما از تعرفه دقیق اتوبار نوشهر مطلع شوید.

نظم و برنامه ریزی در ارائه خدمات باربری

با مدیریت دقیق. در تمام امور. از جمله. رفت و آمد. رانندگان. زمان توقف، شلوغی خیابان ها و … می توانیم

زمان مشخصی را برای ارسال راننده و ماشین برای انجام خدمات باربری و حمل بار شما عزیزان تعیین نماییم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

09113159377