باربری و اثاث کشی در بابل

 

باربری و اثاث کشی در بابل | یکی از دغدغه های اصلی افرادی که قصد حمل اثاثیه یا جابجایی وسایل را دارند بسته بندی اصولی و بارگیری وسایل در یک خودرو، متناسب با نوع و حجم وسایل است. به طوری که نه آسیبی به وسایل وارد شود و نه متحمل هزینه اضافی شوند. کادر مجرب، تجربه و تخصص رانندگان و پرسنل شرکت تیکا ایران زمین امکان حمل بار با بهترین کیفیت را فراهم نموده است و خیال شما را از بابت حمل و نقل بارهای شما راحت کرده است.

خدمات ایران زمین با داشتن حدود 500 ماشین مسقف و روباز شامل وانت، کامیون، نیسان، تریلی به همراه رانندگان با تجربه و حرفه ای برای خدمات حمل بارهای مختلف و اثاثیه منزل و شرکت ها در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

مطالب بیشتر :

اسباب کشی در بابل | ایران زمین

اسباب کشی در محمودآباد | ایران زمین

اثاث کشی و باربری در قائمشهر | ایران زمین

باربری بین شهری سریع در مازندران | ایران زمین

خدمات اثاث کشی در آمل | ایران زمین

خدمات تیکا ایران زمین چه ویژگی های دارد؟

شرکت تیکا ایران زمین دارای خدمات مثبت و ویژه ای به شرح زیر است :

رعایت نکات ایمنی

  رعایت ایمنی در بارگیری و حمل و تخلیه بار اهمیت به سزایی دارد و به تبع این شرکت سالم رسیدن بارهای شما را به مقصد، با پیاده سازی اصول ایمنی تضمین خواهد کرد. بسته بندی صحیح و اصولی وسایل توسط خدمات این شرکت باربری مانع از وارد آمدن هر گونه آسیب به آنها خواهد شد.

بر خورداری از کادری ماهر

حضور رانندگان و پرسنل مجرب و آموزش دیده این امکان را فراهم آورده که بارگیری و قرار دادن بار در خودروی حمل بار به بهترین شکل انجام شود. در واقع محل قرارگیری اجسام در خودرو به به شکل صحیح انجام شده و بار به سلامت به مقصد خواهد رسید.

وقت شناسی

 یکی دیگر از ویژگی های این شرکت باربری وقت شناسی است. به طوری که نیروی کار، در زمان معین شده در محل برای بارگیری حاضر شده و با سرعت و دقت مناسب بارگیری را انجام می دهند و در طمان مقرر بارها را به مقصد می رسانند. اگر زمان برایتان اهمیت دارد، شرکت تیکا ایران زمین انتخاب مناسبی است.

باربری در بابل باربری در بابل

 

باربری و اثاث کشی در بابل

دریافت هزینه های مناسب

نرخهای باربری طبق تعرفه های اتحادیه است. به این ترتیب می توانید با حداقل هزینه و حداکثر کیفیت، خدمات باربری را دریافت نمایید. نکته قابل توجه اینکه شرکت تیکا ایران زمین شرایط ویژه ای را برای افراد بی بضاعت در نظر دارد. به این ترتیب که فقط هزینه باربری دریافت خواهد شد و این افراد از پرداخت کرایه حمل معاف خواهند شد.

ارسال بار به تمام نقاط کشور

از دیگر ویژگی های خدمات ایران زمین ارسال بار به تمام نقاط کشور است. در واقع چنانچه تقاضای حمل بار از هر نقطه کشور به هر نقطه دیگر حتی دور افتاده ترین نقاط را داشته باشید، میتوانید با یک تماس درخواست خود را ثبت نموده تا بهترین شکل ممکن خدمات باربری را دریافت نمایید.

خدمات تیکا ایران زمین در یک نگاه

تیکا ایران زمین با برخورداری از راننده های حرفه ای و پرسنل کار آزموده، خدمات حمل و نقل و باربری را شامل بسته بندی، حمل و چیدمان وسایل شما را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد. به طور کلی خط مشی این باربری بر اساس رضایتمندی مشتریان طراحی شده است.

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

01132532829