بهترین باربری مازندران

بهترین باربری مازندران

بهترین باربری مازندران | آب و هوای مازندران ، معتدل و مرطوب است . امتداد کوههای البرز در جنوب ، نزدیکی به دریا و پوشش گیاهی از دلایل اصلی تعدیل آب و هوای این منطقه است. آنچه که مازندران را از سایر مناطق مختلف ایران متمایز می کند موقعیت طبیعی و جغرافیایی آن است. وجود دریای مازندران (کاسپین ) با ساحل زیبا و مناسب به همراه برخورداری از دامنه ها و پارکهای جنگلی و کوهستانی ، وجود قله دماوند با ٥٦٧٠ متر ارتفاع معروف به بام ایران ، غارها، آبشارها ، رودخانه ها ، آبهای متعدد سرد و گرم معدنی، چشمه ها، تالاب ها، این منطقه از کشور ایران را به مجموعه‌ای متنوع برای زندگی و حتی استفاده گردشگران با انگیزه مختلف بدل نموده است.

از زمان های قدیم گردشگران بسیاری مازندران را برای تفریح و سفر انتخاب میکردند. در سال های اخیر با توجه به آلودگی هوا و ترافیک و شلوغ شدن شهرهای بزرگ بسیاری از افراد ترجیحشان برای زندگی انتخاب یکی از شهرهای مازندران است. اسباب کشی یکی از کارهای پرچالش هست و اکثر افراد با توجه به مشغله ی زیاد، توانایی و زمان کافی برای حمل اثاثیه منزل و محل کار خود را ندارند. پس مسلما تقاضای استفاده از باربری هم بسیار رو به رشد است. حال سوال این است.

تیکا ایران زمین

شرکت حمل اثاثیه خوب چه شرایطی دارد؟ چه طور از بین تبلیغات فراوان در روزنامه و سایت ها بهترین شرکت باربری را پیدا کنیم؟ از چندین سال پیش تا امروز باربری در مازندران یک کار مشکل بوده که اشخاص نگرانی و استرس هایی داشتند. ولی با سپری شدن زمان و تغییر روش زندگی اشخاص میتوانند بدون نگرانی اثاثیه خود را به شرکت حمل اثاثیه منزل بسپارند.

امروزه شرکت های بسیاری در زمینه باربری و اسباب کشی در مازندران فعالیت دارند و این امر موجب شده که کار برای انتخاب یک شرکت معتبر، سخت و پیچیده شود. برای انتخاب بهترین شرکت در استان مازندران بهتر است، شرکتی را انتخاب کنید که اصول حرفه ای حمل و نقل را بدانند و تعهد کتبی در قبال حمل مطمئن و ایمن اثاثیه ارائه دهند. با توجه به رضایت مشتریان و درخواست های مکرر با شهامت میتوانیم بگوییم که یکی از تاپ ترین شرکت های حمل اثاثیه برای اثاث کشی در مازندران شرکت تیکا ایران زمین است. این شرکت می تواند با عرضه پکیج های با کیفیت به صورت دائم مراجعه کنندگان خود را جذب شرکت کند.

بهترین باربری مازندران

بهترین باربری مازندران | حمل بار در مازندران
بهترین باربری مازندران | حمل بار در مازندران

ویژگی های شرکت باربری خوب در مازندران

 • حمل و جابجایی اثاثیه با سرویس های مطمئن و پیشرفته
 • تعهد در حفظ و به سلامت رساندن وسایل
 • استفاده از افراد حرفه ای و متخصص در جابجایی
 • سابقه ی فعالیت شرکت و رضایت مشتریان
 • ارائه ی بهترین راهکارها جهت خروج، حمل و ورود اثاثیه به منزل
 • سرویس دهی به انواع حمل و نقل وسایل اداری، تجاری و منازل مسکونی
 • حمل در سریع ترین و کوتاه ترین زمان
 • همچنین حمل اثاثیه با ماشین های مطمئن و سالم
 • حمل بار به تمامی نقاط شهر و حتی سراسر کشور
 • ارائه ی مناسب ترین قیمت اسباب کشی
 • ارائه ی بیمه ی حمل بار به متقاضیان

بهترین باربری مازندران

خدمات تیکا ایران زمین در باربری مازندران

1. حمل اثاثیه منزل به همراه پتو و ضربه گیر
2.کارگران خوش اخلاق و کاربلد با سابقه کار بالا
3.بارگیری در مبدا و تخلیه بار در تمامی نقاط کشور همراه با کارگرانی مجرب
5.ارائه خدمات در سراسر استان مازندران
6.انواع خاور مسقف
7.حمل تخصصی یخچال های ساید و لوازم لوکس و آنتیک
8.باربری درون شهری و برون شهری

بهترین باربری مازندران| اثاث کشی در مازندران
بهترین باربری مازندران | اثاث کشی در مازندران

هزینه باربری مازندران

هزینه باربری در مازندران به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:

نوع بار
وزن بار
حجم بار
فاصله مبدأ تا مقصد
ارزش بار
ماشین های مورد نیاز برای باربری
تعداد کارگر
تعداد طبقات
استفاده از خدمات ویژه همچون بسته بندی و چیدمان

باربری تیکا ایران زمین با نازل ترین قیمت در خدمت شما عزیزان است. این به معنی کیفیت پایین کار نیست. ما از سود خود کم می کنیم تا همه ی عزیزان بتوانند خاطره ی خوبی از اثاث کشی و باربری داشته باشند. شما کافی است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا پاسخ گوی سوالات شما عزیزان در تمام زمینه های باربری باشند.

حمل اثاثیه در مازندران

بسیاری از مردم به دلیل مشکلات مختلف، محل شغل، منزل و … خود را به شهر یا استان های دیگر کشور می برند. اثاثیه منزل از حساس ترین باربری ها به دلیل وجود ظروف شکستی ، وسایل چوبی مانند مبل و … می باشد. حمل اثاثیه منزل در مازندران و اسباب کشی تخصصی و حمل اصولی لوازم منزل دارای نکات کلیدی بسیار مهمی است. که ما با سابقه درخشان و نیروهای ماهر خود در این امر مهم توانسته ایم کلیه مراحل اسباب کشی را با روش های مدرن و نیروهای مجرب انجام دهیم.

بهترین باربری مازندران | باربری در مازندران
بهترین باربری مازندران | باربری در مازندران

انتخاب یک شرکت باربری حرفه ای جهت جابجایی لوازم منزل اولین قدم در حمل بار است که ما با استفاده از تجربه گذشته و تخصص بروز توانسته ایم در این امر گام برداریم. اعتماد به شرکت باربری تیکا ایران زمین به عنوان امین شما همشهریان محترم این قوت قلب را به ما می دهد که در سرویس رسانی به موقع و تخصصی ، تمامی نکات را با رعایت اصول بار کشی انجام دهیم

بیمه بار و جبران خسارت

حادثه خبر نمی کند.همه ی ما تو زندگیمون شرایطی داشتیم که بدون خبر قبلی حادثه ای رخ داده و خسارت های جبران ناپذیری به همراه داشته است. اما هنگامی که شما بسته خود را به باربری تیکا ایران زمین بسپارید جایی برای نگرانی نیست.چون باربری به محض بروز هر گونه خسارتی چون بار شما بیمه شده است بلافاصله خسارت پرداخت شده و پیگیری های لازم انجام می شود.

نظم و برنامه ریزی در ارائه خدمات باربری

با مدیریت دقیق در تمام امور از جمله رفت و آمد رانندگان زمان توقف ، شلوغی خیابان ها و … می توانیم

زمان مشخصی را برای ارسال راننده و ماشین برای انجام خدمات باربری و حمل بار شما عزیزان تعیین نماییم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

09113159377