خدمات اتوبار وباربری ساری

خدمات اتوبار وباربری ساری , موسسه باربری ایران زمین تمامی هزینه ها وتعرفه های خود را زیر نظر اتحادیه ارائه میدهد.

باربری و اتوباربری در مازندران، خدمات باربری و اثاث کشی در مازندران 09114135815   

خدمات اتوبار وباربری ساری , برای رفاه مشتریان بادر نظر گرفتن شرایط اقتصادی کنونی باربــــــری واتوبارایران زمین هزینه های بستــــه بنــــدی،حمل گاوصندوق،اثــــاث کشــــی،انبــــار کانتیـــــن و…را به گونه ای محاسبه میکند .

که تمامی اقشار جامعه توانایی استفاده از خدمات باربری ایران زمین راداشته باشند. باربری ایران زمین بازهم در تمامی ایام سال برای مشتریان عزیز تخفیفات ویژ ه ای در نظر میگیرد.

.

.

کارگراثاث کشی،کارگر باربری مجرب،کارگر بسته بندی

کارگران باربری ایران زمین   با سابقه  وتجربه فراوان درزمینه بسته بندی اثاث،حمل لوازم سنگین وسبک،چیدمان واثاث کشی در میباشند وباتوجه به شرایط این ایام کارگران باربریری ایران زمین با رعایت نکات بهداشتی اماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشند.

اثاثیه منزل،اشیاء قیمتی وانواع بارهای کوچک و بزرگ توسط پرسنل ایران زمین با استفاده از جدید ترین متد روز دنیاوبهترین تجهیزات بسته بندی صورت میگیرد . 

  1. سلفون چسب پهن
  2. کارتن بسته بندی در ابعاد مختلف 
  3. کارتن رگال دار
  4. بخچه حمل رختخواب
  5. کیسه حمل لباس زیپ دار

.


بسته بندی ویژه اثاثیه قبل باربری

جدیدترین تکنیک های بسته بندی را فقط از اتوبار ما بخواهید ما با استفاده از کارتن های ویژه، همچنین به کار گیری متد های نوین در این راستا توانایی بسته بندی هر نوع باری را داریم با یک تماس کافی است تمام لوازم را بسته بندی شده تحویل بگیرید.

تضمین سلامت اثاثیه حین باربری

با بهترین قیمت اسباب کشی کنید! ما در راستای ارائه خدمات باربری با بهترین شرایط تضمین بهترین قیمت را  می دهیم، مطمئنا با هزینه پرداختی بهترین کیفیت را جهت جابه جایی دریافت خواهید کرد اتوبار ما همواره جهت رضایتمندی شما کوشاست.

تضمین سلامت اثاثیه حین باربری

ما به شما مشتریان عزیز این تضمین را می دهیم که تمامی اثاثیه و لوازم منزل شما در کمال صحت و سلامت به مقصد رسیده و باز چینی می گردد.

سریع ترین باربری و اتوبار  مازندران

مفتخریم که با گردآوری مجرب ترین تیم باربری و اتوبار مازندران  توانستیم در سریع ترین زمان، جابه جایی شما را صحیح و بدون آسیب انجام دهیم. تمرکز تیم ما بر روی جابه جایی و اسباب کشی سریع شما عزیزان می باشد.

مشاوره وکارشناسی رایگان

باربری ایران زمین با  ارائه دهنده خدمات مشاوره رایگان جهت رزرو وراهنمایی برای اثاث کشی راحت .ایمن ،سریع وحضور کارشناس جهت کارشناسی اثاث منزل وادارات جهت برنامه ریزی دقیق 

باربری و اتوباربری در مازندران، خدمات باربری و اثاث کشی در مازندران 09114135815   

4 فوریه 2021
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.