خدمات حمل و نقل در مازندران

خدمات حمل و نقل در مازندران

خدمات حمل و نقل در مازندران | در پاسخ به سوال شرکت حمل و نقل چیست می‌توان گفت شرکت حمل و نقل به شرکتی گفته می‌شود که وظیفه حمل بار، بسته. محموله و … از نقطه A به نقطه B را انجام می‌دهد. به شرکت حمل و نقل وقتی بار حمل می‌کند. شرکت باربری گفته می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید انواع مختلفی از شرکت‌های حمل‌ و نقل وجود دارند که هر کدام خدمات متفاوتی ارائه می‌دهند. تیکا ایران زمین خدمات حمل‌ و نقل اثاثیه منزل و حمل‌ و نقل امور حمل بار بین‌ شهری و داخلی را انجام می‌دهند.
وقتی صحبت از حمل و نقل داخلی می‌شود به این معناست که محموله از یک شهر به شهری دیگر و یا به صورت حمل بار شهرستان ارسال می‌شود.

تیکا ایران زمین

بارنامه

بارنامه توسط دولت. چاپ و طی مقررات از طریق سازمان راهداری. و حمل‌ و نقل جاده‌ای. در اختیار مؤسسات و شرکت‌های حمل‌ و نقل قرار داده می‌شود.

1-بارنامه مخصوص گیرنده کالا
2-بارنامه مخصوص سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای
3-بارنامه مخصوص راننده
4-بارنامه مخصوص فرستنده کالا
5-بارنامه مخصوص شرکت یا موسسه حمل‌ و نقل

 

خدمات حمل و نقل در مازندران | باربری مازندران
خدمات حمل و نقل در مازندران | باربری مازندران

اطلاعات مندرج در بارنامه حمل و نقل داخلی:

اطلاعات عمومی

شماره بارنامه، سریال بارنامه

اطلاعات فرستنده و گیرنده

نام و نام خانوادگی و آدرس فرستنده، نام و نام خانوادگی و آدرس گیرنده، کد پستی، کد/شناسه ملی.

اطلاعات راننده

نام و نام خانوادگی راننده، شماره شناسنامه و کد ملی راننده، محل سکونت، شماره گواهینامه، محل صدور و شماره کارت هوشمند، دفترچه کار راننده اول و راننده دوم.

خدمات حمل و نقل در مازندران

اطلاعات خودرو

شماره پلاک وسیله نقلیه، سری پلاک، محل شماره‌گذاری، نوع بارگیر، کارخانه ساخت، شماره کارت هوشمند ناوگان.

اطلاعات بار

نام محموله. وزن، نوع بسته‌بندی. تعداد بسته. مبدأ بارگیری. مقصد تخلیه.

قوانین مرتبط با حمل و نقل داخلی

1) عملیات حمل و نقل داخلی فقط در صورتی انجام می‌شود که بر اساس قوانین مختص آن بارنامه‌ صادر شود. تمام نسخه‌های بارنامه‌هایی که توسط شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل صادر شده‌اند باید تکمیل شوند و همچنین مندرجات آن از جمله کرایه حمل باید به‌ طور دقیق با مفاد قراردادی که بین دو شرکت منعقد شده‌ است، مطابقت داشته ‌باشد.

2) بارگیری باید مطابق با تمام شرایط و ضوابط محدوده فعالیت جغرافیایی شرکت یا موسسه حمل و نقل از نظر بارنامه باشد.

خدمات حمل و نقل در مازندران

3) شرکت‌ها و موسسات قانونی برای حمل و نقل داخلی کالا می‌توانند برای حمل محموله‌ها از نرخ توافقی استفاده کنند که بر اساس شرایط قرارداد منعقدشده با صاحبان کالا است.

4) با توجه به بارهای سنگین و سبک اگر ظرفیت کامیون از نظر طول و عرض و ارتفاع کامل شود و بار دیگری همراه آن حمل نشود، بدون توجه به وزن بار، برای پرداخت کرایه حمل و صادرکردن بارنامه، ظرفیت کامل کامیون ملاک است.

 

 

خدمات حمل و نقل در مازندران | باربری در مازندران
خدمات حمل و نقل در مازندران | باربری در مازندران

 

خدمات حمل و نقل و باربری:

حمل بار:

یکی از وظایف عمده و مهم باربری‌ها حمل بار از مبدا به مقصد است که به وسیله ماشین‌های مناسب باید انجام شود. باربری باید ماشین مناسب و ایمن حمل بار را در اختیار داشته باشد. تا مشتری از رسیدن بار خود. به مقصد به شکل سالم خیالی آسوده داشته باشد.

خدمات حمل و نقل در مازندران

بسته‌بندی اثاث منزل یا محل کار:

یکی از کار های مهم در اسباب کشی. بسته بندی وسایل منزل می باشد.این کار نیاز به متخصص و تجربه زیاد دارد که تیکا ایران زمین با در اختیار گرفتن کارگرانی که متخصص بسته بندی وسایل منزل می باشند در اختیار شما قرار می دهند و باربری شما را. با بهترین کیفیت. انجام می دهد. باربری ما وسایل منزل شما را با روش های استرچ رپ و بابل رپ انجام خواهیم داد. بسته بندی وسایل منزل یکی از سخت ترین کارها در اسباب کشی می باشد که باید با دقت و نظم انجام شود.پرسنل تیکا ایران زمین تمام وسایل خانه شما را با نظم و دقت بالا بسته بندی می کنند تا در تخلیه بار. هیچ مشکلی پیش نیاید. و شما بهتر و سریع تر. وسایل را در محل دقیق. قرار دهید.

 

خدمات حمل و نقل در مازندران | بسته بندی اثاثیه
خدمات حمل و نقل در مازندران | بسته بندی اثاثیه

افراد متخصص و ماهر:

احتمالا مشاهده کرده‌اید که کارگران حرفه‌ای برای حمل اجسام سنگین لِم خاصی دارند و از یک روش مخصوص استفاده می‌کنند. به عنوان مثال اگر ما بخواهیم یخچال فریزر را حمل کنیم و از طبقات بالا ببریم مسلما به کمک تعداد نفرات زیادی نیاز داریم و دست آخر ممکن است در این کار موفق نشده و یا با سختی فراوان و اتلاف وقت بسیار این کار را به انجام برسانیم. اما کارگر حرفه‌ای برای اسباب کشی، به‌ تنهایی و ظرف چند دقیقه بدون برخورد با دیوار و ورود خسارات، به راحتی وسایل سنگین را جا به جا می‌کند.

یک کارگر حرفه‌ای اصولا باید از قوای جسمانی بالایی برخوردار باشد و با روش‌های صحیح جابجایی و بلند کردن اجسام سنگین آشنایی داشته باشد. تیکا ایران زمین. به لطف همکاری با قشر زحمت‌کش. و متعهد کارگران حرفه‌ای. تاکنون هزاران سرویس اسباب کشی مازندران. و سراسر کشور را با موفقیت. به انجام رسانده است.

حمل وسایل ویژه و گران بها:

شرکت باربری و اثاث کشی در مازندران برای حمل بارهای گران بها و ویژه مانند پیانو، یخچال و… استاندارهای خاص خود را دارند تا بتوانند این اشیاء را به سلامت به مقصد برسانند.

خدمات حمل و نقل در مازندران

تعهد به مشتری:

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین وظایف به عنوان یک شرکت باربری در مازندران توجه دلسوزانه به مشتریان است. به عبارتی می‌توان گفت یک شرکت باربری خوب و موفق باید در ارائه خدمات خود به مشتریان در تمام مراحل بسته‌بندی، حمل و… از وسایل مرغوب و با کیفیت استفاده کند. و اولویت اول در کار را آسودگی خیال مشتری قرار دهد.

خدمات شبانه روزی:

تمامی خدمات اتوبار داخل شهری و برون شهری توسط تیکا ایران زمین به‌ صورت شبانه‌ روزی است. ما شرکت حمل بار شبانه‌ روزی می‌باشیم و شما عزیزان می‌توانید در تمامی ساعات و حتی ایام تعطیل از خدمات جابجایی اثاثیه ما بهره‌مند شوید.

نظم و برنامه ریزی در ارائه خدمات باربری

با مدیریت دقیق. در تمام امور. از جمله. رفت و آمد. رانندگان. زمان توقف. شلوغی خیابان ها و … می توانیم

زمان مشخصی را برای ارسال راننده و ماشین برای انجام خدمات باربری و حمل بار شما عزیزان تعیین نماییم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

09113159377