راه حل هایی برای کاهش استرس درروزاثاث کشی

راه حل هایی برای کاهش استرس درروزاثاث کشی روز اسباب کشی براي همه افردی که تجربه بارکشی اثاث خانه و جابه‌جایي اثاث را داشته اند پیش آمده است. اسباب کشی هم از نظر فیزیکی و هم از نظر احساسی یکی از چالش برانگیزترین مسایل زندگی است. گاهی وقت ها اثاث کشی به قدری فشار و استرس به شخص وارد ميکند که براي تجدید قوا به چند روز استراحت لازم دارد.

دلایل استرس در باربری و جابجایی

نومیدی در پیدا کردن منزل مناسب

اضطراب و استرس ناشی از قرار گرفتن در محلی جدید

تغيير روزمرگی ها و عادتها مانند تغيير مسیر هرروزه براي رفتن به سر کار

انتخاب و پیدا کردن یک منزل جدید و مناسب

فکر کردن در خصوص چگونگی بسته‌بندي اثاثیه

ترس از ناشناخته ها

حس عدم امادگی براي جابه‌جایي

راه حل هایی برای کاهش استرس درروزاثاث کشی

تنها بودن

شیوه های کاهش اضطراب در اسباب کشی 

برنامه ریزی کنید

بدون برنامه اقدام به بسته‌بندي اثاث خویش نکنید. یکی از موثرترین شیوه های بسته‌بندي این است که این کار را اتاق به اتاق انجام دهید. به عنوان مثال تمامی وسایل اتاق پذيرايي را جمع کرده بعد به سراغ اتاق های خواب بروید.

ساختن خاطرات جدید در خانه جدید!

براي این که به منزل جدیدتان همان احساس های خوب خانه قبلی را داشته باشید باید خاطرات قشنگ بسازید، باید با تمام وجود احساس کنید که منزل جدید اکنون نقطه امن شما در دنیاست و می توانید از بودن در آن جا و استراحت کردن لذت ببرید، شب ها را به دیدن فیلم با اشخاص خانواده اختصاص بدهید، همچنين می توانید دوستانتان را دعوت کنید و باهم ديگر پیتزا سفارش دهید، با این کار پیتزا محله جدید را هم امتحان کرده اید . همین قدم های کوچک در نهایت منجر مي شود شما احساس خوبی به خانه جدید خویش پیدا کنید.

کاهش هزینه در اثاث کشی 

یک تصوری که بین مردم وجود دارد این است که اثاث کشی هزینه زيادي دارد در حالیکه با رعایت بعضی نکات می توان هزینه های آنرا تا حد چشمگیر کاهش داد. در موقع جا به جایی وسایل خانه هزینه های خویش را دقیقا کنترل کنید.

اثاثیه خویش را حتماً بسته‌بندي کنید

احتمال آسیب دیدن اثاث خانه از عوامل اصلی اضطراب به هنگام اثاث کشی است. قطعاً براي شما مهم است که اقلام خانه شما با ایمنی کامل جا به جا شوند. براي اینکار حتماً اثاثیه خانه خویش را بسته‌بندي کنید. ممکن است اثاثیه شما حین جا به جایی به جایی برخورد کند یا به زمین بیافتد که در این مواقع بسته‌بندي از آسیب دیدن اقلام خانه شما جلوگيري ميکند .

 تلفن تماس:-01132532829

جابه جایی وسایل درمازندران- اثاث کشی درمازندران-تغییرمکان درمازندران-حمل ونقل درمازندران-نظافت درمازندران-اسباب کشی درمازندران-باربری ایران زمین

16 می 2020
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.