شرکت باربری در مازندران

شرکت باربری در مازندران

شرکت باربری | شرکت باربری یک شخصیت حقوقی است که عملیات باربری، حمل بار و اثاثیه منزل را برعهده دارد. شرکت باربری برای فعالیت باید از اتحادیه های باربری یا وزارت راه و شهرسازی مجوز باربری کسب کند.

بعضاْ به شرکت باربری، دفتر باربری، موسسه باربری، بنگاه باربری، شرکت حمل و نقل، موسسه حمل و نقل، بنگاه حمل و نقل هم گفته می‌شود.

دقت کنید اگر شما بخواهید به صورت بین شهری فعالیت کنید نیازی به ثبت شرکت باربری دارید ولی برای باربری در محدوده شهر نیازی به ثبت شرکت باربری و طی کردن شرایط دشوار آن نیست.

باربری تیکا ایران زمین

انواع شرکت های باربری

شرکت حمل و نقل از نظر محدوده فعالیت به دو دسته داخلی و خارجی (بین المللی) تقسیم می‌شود:

1- شرکت حمل و نقل داخلی:

شرکت حمل و نقل داخلی که تنها مجوز فعالیت در داخل کشور را دارد. براساس تعریف سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای شرکت های حمل و نقل داخلی هم خود به سه نوع، شهرستانی، استانی و سراسری تقسیم می‌شوند.

در مجوز شرکت های حمل و نقل داخلی سراسری، شرکت های می‌توانند از هر نقطه از کشور به نقطه دیگر بار ارسال کنند. شرکت های حمل و نقل جاده ای بعضاً به دو نوع شرکت حمل و نقل شهری و شرکت حمل و نقل بین شهری هم تقسیم می‌شوند.

شرکت های حمل و نقل شهری در محدوده یک شهر یا استان فعالیت می‌کنند و معمولاً از اصناف همان شهر مجوز کسب می‌کنند.

ماشین های شرکت های حمل و نقل شهری به. برند شرکت منقش شده و امکان خروج از شهر را ندارند. ولی شرکت های حمل و نقل بین شهری مجوز فعالیت بین دو شهر یا استان را دارند.

2- شرکت حمل و نقل خارجی (بین المللی):

شرکت حمل و نقل بین المللی که می‌توانید فراتر از مرزهای کشور هم فعالیت داشته باشد.

شرکت باربری در مازندران

"<yoastmark

وظایف شرکت باربری

  • کیفیت مطلوب و مورد نظر مشتری در تمام مراحل باربری و ارائه این خدمات
  • ارائه خدمات مختلف در حوزه باربری،خدماتی مانند بسته بندی اثاثیه منزل ،حمل بارهای خاص (خدمات VIP) ، ارائه بیمه نامه باربری ، حمل بار به شهرستان و…
  • تضمین کیفیت باربری و سلامت بار
  • سرعت انجام امور باربری همراه با حفظ کیفیت
  • ایمن بودن ، حرفه ای بودن و قابل اطمینان بودن شرکت باربری تهران
  • هزینه باربری مناسب و منعطف برای انجام انواع خدمات باربری متناسب با بودجه و خواسته های مشتریان
  • ارائه مشاوره ی مناسب و تخصصی جهت تسهیل امور جابجایی و اسباب کشی
  • ارائه خدمات باربری ، اتوبار و وانت بار در مناطق مختلف تهران و متناسب با نیازها و شرایط هر منطقه
  • بهره گیری از انواع وسایل حمل و جابجایی در ابعاد و مدل های مختلف
  • استفاده از پرسنل مجرب در زمینه های مختلف جهت باربری

در اختیار داشتن وسیله نقلیه مناسب

یک شرکت باربری حرفه ‌ای باید حتماً برای شرایط مختلف، وسایل نقلیه گوناگونی در اختیار داشته باشد که به راحتی تمامی نیازهای مشتریان را پوشش دهد.

از سوی دیگر نوع وسیله نقلیه مورد نیاز روی قیمت نهایی حمل و نقل تاثیر زیادی دارد و از همین رو باید به آن توجه ویژه داشته باشید.

وسایل نقلیه مختلف مانند وانت بار، نیسان، خاور، کامیونت و تریلی برای حمل و نقل بار ها و حجم متفاوت در نظر گرفته شده است.

نوع وسیله نقلیه انتخاب شده باید با توجه به میزان حساسیت. وسایل مورد نظر شما و حجم آنها انتخاب شود و در صورتی که وسیله نقلیه بزرگتر از میزان نیاز شما باشد. شاهد افزایش هزینه‌ ها خواهید بود.

البته در بسیاری از موارد مشتریان به اشتباه برای کاهش هزینه های خود تمایل به استفاده از وسایل نقلیه مانند وانت نیسان دارند. در چنین شرایطی بهتر است به یاد داشته باشید که همیشه این وسایل نقلیه ارزان گزینه های خوبی برای شما نیستند.

از سوی دیگر شرکت باربری مورد نظر شما باید وسایل نقلیه سالم و با کیفیتی را در اختیارتان قرار دهد که احتمال بروز مشکلات در زمان کار را به حداقل برساند.

شرکت باربری در مازندران

در اختیار داشتن نیروی انسانی آموزش دیده

یک شرکت باربری مناسب باید حتماً نیروی انسانی متخصص برای بسته بندی و حمل و نقل وسایل را در اختیار داشته باشد. از سوی دیگر این شرکت ها باید حتما هزینه مربوط به دستمزد کارگران را به صورت منظم پرداخت کنند تا هیچگونه بی‌ عدالتی در حق آنها به وجود نیاید.

پارامترهای مختلفی مانند طبقه مورد نظر در ساختمان، حجم وسایل و میزان حساسیت آنها روی دستمزد کارگران تاثیر گذار است.

 

"<yoastmark

در اختیار داشتن رانندگان حرفه‌ ای

در بسیاری از موارد شاهد این هستیم که روند کار راننده بر نتیجه نهایی کار حمل و نقل تاثیر زیادی دارد. راننده حرفه ای با پیچیدگی‌ های کار حمل و نقل وسایل حساس آشنایی دارد و می تواند با موفقیت وظیفه ‌ای که به او محول شده است را انجام دهد. یک راننده خوب برای انجام خدمات باربری باید ویژگی های خاصی داشته باشد که در ادامه نگاهی به این موارد خواهیم انداخت.

● داشتن دانش فنی کافی در خصوص تعمیر وسیله نقلیه: در برخی موارد می‌ بینیم که در طول مسیر مورد نظر برای حمل و نقل وسایل مشکلاتی برای خودرو به وجود می آید. راننده باید بتواند این مشکلات را به راحتی شناسایی کند و نسبت به برطرف سازی آنها اقدام نماید.

● خونسردی و آرامش: انجام هرگونه حرکت عجولانه و بدون برنامه ریزی باعث آسیب رسیدن به بار خواهد شد. و از همین رو راننده باید همواره بتواند آرامش و خونسردی خود را حفظ کند.

● صداقت و تعهد: از آنجایی که بسیاری از مشتریان برای حمل و نقل وسایل خود برنامه ریزی های دقیق انجام می دهند، رانندگان موظف است که خود را با این برنامه ریزی ها سازگار کنند و در بهترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر برسانند.

● داشتن مجوز های لازم برای رانندگی: برای رانندگی با وسایل نقلیه مختلف نیاز به گواهینامه ها و مجوز های متفاوتی است که فرد مورد نظر حتما باید آنها را دارا باشد.

باربری تیکا ایران زمین

 

نظم و برنامه ریزی در ارائه خدمات باربری

با مدیریت دقیق در تمام امور. از جمله. رفت و آمد رانندگان. زمان توقف ، شلوغی خیابان ها و … می توانیم

زمان مشخصی را برای ارسال راننده و ماشین برای انجام خدمات باربری و حمل بار شما عزیزان تعیین نماییم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس با تیکا ایران زمین

با ما در ارتباط باشید.

تماس با باربری ایران زمین :

09113159377