صفر تا صد اسباب کشی

صفر تا صد اسباب کشی شاید فکر کردن به اسباب کشی بتواند رویای شیرین رفتن به خانه جدید را با تمام حس های های خوب و لذت بخش به کلی از بین ببرد و آن را به یک کابوس وحشتناک تبدیل کند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم نکات و ترفندهای جالب و کاربردی را در این مقاله برای شما عزیزان بیاوریم تا بتوانید با این ترفند های جالب از سختی اسباب کشی کم کنید.با ما همراه باشید تا با دانستن این ترفندها یک اسباب کشی بدون دغدغه را تجربه نمایید.

تهیه کارتون اثاث کشی

مهمترین امر در اسباب کشی ، حفظ سلامت وسایل در طول اسباب کشی است .که با استفاده از کارتن های مخصوص اسباب کشی بوجود می‌آید.حتما شما هم با این جمله موافقید : ” تلخ ترین قسمت اسباب کشی زمانی است که با شکستن یک وسیله مواجه شوید “.

سختی های اسباب کشی زمانی تکمیل می شود. که به ناگهان با یک وسیله شکسته یا یک وسیله برقی آب گرفته مواجه می شوید . اما با دانستن اصول بسته بندی در اسباب کشی می شود تا حد زیادی از این حادثه جلوگیری کرد. کارتن بسته بندی تاثیر بسزایی در محافظت از وسایل شکستنی دارند.

همچنین کارتن های بسته بندی در انواع و اندازه های مختلف در بازار موجود می باشند. که با توجه به میزان اهمیت وسیله می توانید از کارتن های تک لایه , سه لایه , پنج لایه و هفت لایه استفاده کنید.

2.خانه جدید را قبل از انتقال کارتن ها تمیز کنید

در این قسمت از مقاله راهنمای اسباب کشی توصیه می کنیم. حتما یک یا دو روز قبل از اسباب کشی از تمیزی خانه جدید مطمئن شوید.

اگر با وسایلتان به خانه جدید بروید و بعد از چیدن وسایل در منزل جدید بخواهید. به تمیز کردن خانه بپردازید. خستگی حاصل از اسباب کشی را دوبرار کرده اید و باید سطح هر شی را به طور جداگانه تمیز کنید که این کار خود از انتقال اسباب نیز سخت تر می باشد.

البته اشکالی ندارد اگر در روز اسباب کشی هم به تمیز کردن خانه جدید بپردازید اما بسیار ناراحت کننده است که هنگام چیدن وسایل با گردوغبار و کثیفی خانه جدیدتان مواجه شوید.

3.وسایل را قبل از بسته بندی تمیز کنید

گردگیری و تمیز کردن وسایل قبل از جابه جایی باعث می شود زمانی که در خانه جدید درحال باز کردن بسته بندی اثاث خود هستید حس راحتی ای به شما منتقل شود . همچنین احساس می کنید که تمام وسایل نو و دست نخورده می باشند. این کار را می توانید دو یا سه روز قبل از اسباب کشی شروع کنید.

شاید فکر کنید تمیز کردن وسایل منزل یک نکته پیش پا افتاده باشد اما زمانی به اهمیت آن پی می برید که در خانه جدید در حال باز کردن بسته بندی ها می باشید و سپس یک حس فوق العاده به شما منتقل می شود.

4. لوازم برقی را درون کاور یا کیسه پلاستیکی قرار دهید

لوازم برقی را قبل از قرار دادن در کارتن حتما درون یک کارو و کیسه پلاستیکی قرار دهید . لوازم برقی گران ترین و ارزشمند ترین لوازم خانه می باشند که اکثرا بر اساس تماس با آب غیر قابل استفاده می شوند.

5. وسایلتان را دسته بندی کنید

برای صرفه جویی در زمانتان بهتر است از همان ابتدا موقع بسته بندی کردن وسایلتان را دسته بندی کنید . با این کار هنگام باز کردن بسته بندی ها دچار سردرگمی کمتری میشوید. این دسته بندی ها را می توانید بر اساس نوع وسایل و جایی که قرار است در خانه جدیدتان قرار بگیرند ، انجام دهید.

تلفن تماس:01132532829

باربری درایران زمین-اثاث کشی درمازندران-تغییرمکان درمازندران-جابه جایی درمازندران-نظافت درمازندران

12 می 2020
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.