مراحل چیدمان منزل بعداز اثاث کشی

مراحل چیدمان منزل بعداز اثاث کشی به نظر می رسد باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی تمامی ندارد. بعد از مرحله پراسترس به نظر می رسد باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی تمامی ندارد. بعد از مرحله پراسترس

و خسته کننده جابه جایی و رسیدن به خانه جدید، اگر دوست دارید. هرچه سریع تر و راحت تر هر چیزی را در جای مناسب قرار دهید از روش زیر استفاده کنید.

حالا من هستم و خانه کوچکم و انبوهی از جعبه هایی که قرار است. روزهای زیادی را با محتویات آنها سپری کنم.

راستش را بخواهید وقتی جعبه ها از کامیون پیاده و درون خانه لختم روی هم تلنبار شدند. از فکر اینکه تا کی باید با این آشوب سر کنم، لرزه ای بر جانم افتاد، اما حس خوب صاحب خانه شدن به تمام این نگرانی ها و دل آشوب ها می چربید و مرا آرام می کرد.

اکنون وقت ساختن است، ساختن رؤیایی که همیشه در ذهنم داشته ام:کلبه ای فندقی با وسایل و چیدمانی که من می خواهم…

باس ها را داخل کارتن های مخصوص قرار دهید

این کارتن ها ( کارتن های رگال دار ) دارای رخت آویز و جالباسی بوده. به راحتی می توان لباس ها را داخل آن ها آویزان کرد.

با این جعبه ها هنگام بسته بندی در وقت صرفه جویی زیادی می شود.

دیگر مجبور نیستید لباس ها را از چوب لباسی بیرون آورده، آن ها را یک به یک تا کرده. داخل کارتن قرار دهید.

به راحتی آن ها را با همان شکل بدون چروک شدن داخل کارتن بگذارید.

بگذارید وسایل خرت وپرت داخل دراور باقی بماند

اگر در داشتن کارتن خالی محدودیت دارید یا انتقال وسایل دراور به کارتن برایتان مشکل است، در صورتی که داخل کشوها وسایل شکستنی نیست، بگذارید وسایل داخل کشو باقی بماند.

کشوها را با چسب نواری به بدنه کمد یا دراور محکم کنید. دقت کنید که دراور رنگ شده نباشد. نگذارید نوارچسب مدت طولانی روی دراور باقی بماند و چسب زدن را در آخرین لحظه جابه جایی انجام دهید.

بشقاب ها را نزدیک لبه کارتن قرار دهید

بسیاری از افراد بشقاب ها را ته جعبه می گذارند اما اگر آن ها را نزدیک لبه قرار دهید، احتمال شکسته شدنشان کم تر است.

بشقاب ها را داخل روزنامه بپیچید. ته کارتن و گوشه های جعبه وسایل دیگر قرار دهید تا بشقاب ها سر جای خود محکم و ثابت بمانند و جابه جا نشوند.

موقع بسته بندی ظرف های بلور، ظروف سنگین تر را ته گذاشته و ظرف های کوچک و ظریف را رو قرار دهید تا در صورت باز شدن جعبه موقع جابه جایی احتمال شکستن آن ها کم تر باشد. روی این جعبه ها حتما کلمه شکستنی را بنویسید.

بسته بندی لوازم منزل

هنگام بستن کارتن ها از ریسمان استفاده کنید. برای راحت تر باز شدن جعبه روی ریسمان را چسب بزنید و بگذارید مقداری از آن به صورت اضافه از زیر چسب بیرون بماند.

این کار ممکن است کمی وقت گیر باشد ولی هنگام باز کردن جعبه نیازی به کاتر یا وسیله تیز نخواهید داشت. فقط کافیست نخ را بکشید تا در کارتن راحت باز شود.

تلفن تماس:01132532829

تغییرمکان درمازندران-حمل ونقل درمازندران-باربری ایران زمین-جابه جایی درمازندران-اثاث کشی درمازندران

نکته هایی که در اسباب کشی باید رعایت نمود :

 ابتدا لیستی از کارهایی که باید انجام گیرند،با حفظ ترتیب و زمان بندی و همچنین لوازمی که باید جا به جا شوند، بر روی کاغذ یادداشت کرده، سپس مرحله بسته بندی را آغاز کنید.

مراحل چیدمان منزل بعداز اثاث کشی

14 می 2020
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.