چگونه اثاث خودراباخیال راحت ازمبدا به مقصدجابه جاکنیم؟

چگونه اثاث خودراباخیال راحت ازمبدا به مقصدجابه جاکنیم؟ با رعایت و نکات مهم اسباب کشی می توانید با خیال راحت بار خود را از مبدا به مقصد مورد نظرتان جابجا کنید.

 در امر اثاث کشی خونسردی, احتیاط و رعایت استاندارد های لازم شرط اول را می زند. 


باربری ایران زمین پیشرو در ارائه خدمات باربری 09114135815

مرحله اول: جمع آوری و بسته بندی درست وسایل 

  • اقلام و اشیاء قیمتی را جدا کرده و در مکان مناسب قرار دهید تا با وسایل های دیگر قاطی نشود. 
  • ابتدا ظروف و لوازم شکستنی را به خوبی با روزنامه یا نایلون محافظ بپیچید و داخل کارتن های محکم قرار دهید سپس در گوشه ای از خانه بگذارید تا در مسیر رفت و آمد دچار آسیب نشوند

 بعد از آن سراغ دیگر وسایل بروید

  • تا حداقل امکان برای وسایل الکترونیکی و وسایل بزرگ از کارتن های خودشان برای بسته بندی و جابجایی استفاده نمایید. در غیر اینصورت از استرچ رپ و سلفون اسباب کشی استفاده کنید. 
  • روی اقلام بسته بندی شده با ماژیک برچسب بزنید تا در زمان جابجایی درون ماشین و چیدن وسایل در مکان جدید آسان تر باشد. مثلا بنویسید ” لوازم شکستنی “

مرحله دوم: بارگیری و جابجایی بار به داخل ماشین 

 حتما خودتان بر عملکرد آنها نظارت داشته باشید و بگویید که چه کارهایی را انجام دهند.

بهترین راه برای کاهش حجم وسایلتان در طی اسباب کشی، صادق بودن در مورد آنچه که واقعا نیاز دارید است ، قبل از شروع به بیرون ریختن وسایلتان، بنشینید و لیستی از آنچه که قطعا نیاز دارید را تهیه کنید.

اینها باید مواردی باشند که به طور منظم از آنها استفاده می کنید، مانند تخت و وسایل آشپزی. در همان زمان، مواردی را که می توانید به راحتی بدون آنها زندگی کنید نیز بنویسید برای مثال، اگر شما در حال حاضر در هر اتاق یک تلویزیون دارید، اما به جایی می روید که اتاق های کمتری دارد، حداقل از یک تلویزیون خود خلاص شوید.

تلفن تماس:01132532829

باربری درمازندران-باربری درایران زمین-اثاث کشی درمازنداران-حمل ونقل درمازندران-تغییرمکان درمازندران

چگونه اثاث خودراباخیال راحت ازمبدا به مقصدجابه جاکنیم؟

11 می 2020
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.